bugün

bunun için zamana ve paraya ihtiyacı olacağından bunu yapmak yerine, akp yi bölerek yeni bir kadrolaşma getirmeyi tercih edecektir cemaat. sadece erdoğan'ın yerine parti içersinden başka bir isim getirmesi bile kafidir. hatta ve hatta gelecek isim bile belli gibi; numan kurtulmuş. erdoğan'ın kurtulmuşu partiye girmesini sağlarken aklındaki de buydu aslında. fakat erdoğanın gözü de köşkteydi. şimdi dengeler değişiyor. köşk erdoğan için bir hayalden öteye geçemeyebilir. zamanında erdoğan'la cemaatin arasının açılacağını söylemiştim hatta cemaat getirdi cemaat indirecek demiştim ama bunu tartıştığım yakın çevrem bana "hassiktir lan ordan" demişti. yine söylüyorum işte.
(bkz: fem partisi) ismi de bizden olsun.
Cemaatin yeni parti kurması söz konusu değildir. Şimdi çıkarları dodrultusunda bir partiyle görüşüp oyları oraya aktaracaktırlar. Şunu da belirtmekte fayda vardır. Cemaat çıkarları doğrultusunda dün küfrettiği partiyle bugün masaya oturur yani onlarda dava filan yoktur çıkar varďır para vardır bu uğurda satılmayacak kimse yoktur.
''allahüteallanın izniyle bu ülke dershanesiz kalmayacak.'' sloganıyla milletin karşısına çıkması muhtemeldir.
cemaütül hak ve halk partisi.

sloganı da: hep beraber el ele sübyanlar dersaneye.
Akp nin yamuğu
sordum sarı çiçeğe
dershane var mıdır ?
çiçek der ey cemaat amca
fem dershaneleri candır .
imkansız olan bir şey. genelde bu insanlar kaleyi içten fethetmesiyle ünlüdür. başkalarının emeğini çalarlar. ak partide olduğu gibi. kuruluş aşamasında cemaatin hiç katkısı yoktur. sonradan içeri sızdılar. şimdide menfaat ters düşünce birer ikişer istifa ediyorlar.