1. 1.
    cemaatin piç gibi ortada bıraktığı şakirt. oğlum niye vermediniz lan adama?
    9 -2 ... antiqa
  2. 2.
    (bkz: şakire yok)
    5 ... pardus tulliana
  3. 3.
    - seviyorum veriyor musun ?
    + vermiyorum.
    - ağlıyorum veriyor musun ?
    + vermiyorum.
    - özlüyorum veriyor musun ?
    + vermiyorum.
    - peki öyle olsun !
    4 -1 ... neleda
  4. 4.
    yazık la kimin çocuğuysa.
    1 ... amintobello
  5. 5.
    genellikle bugs bunny'li çizgi filmlerde enayi yerine koyulup kafasının yerinde bir eşşek kafası beliren avcıyla eşdeğerdir.
    ... veive
  6. 6.
    mantık: akp kadrolaşmasından sonra cemaat adamlari ösym'ye sızdı, dersanelerine, abilere soruları dağıttı. zaten cemaat dersaneleri sınav birincileri çıkarıyor bilirsiniz.

mantığın iflası: ama 30 yıldır da bu cemaatin eğitim kurumları her şehirden birincilerini çıkarıyordu değil mi? be gerizekalı 20-30 yıl önce akp kadrolaşması ya da sağda solda cemaat insanları yokken nasıl böyle başarılı oldu bu kurumlar. hatta daha başarılıydılar eskiden..

sonuç: error!
    3 -6 ... limpid
  7. 7.
    cemaat ve akp kadrolaşmasını reddedip ösym sınavlarında adaletsizlik yapılmadığını inatla savunan örümcek kafalılar bakan kızının hacettepe üniversitesine yatay geçiş macerasını alıp okumalıdırlar.

yök akp ve cemaatin arka bahçesidir.
    3 -3 ... sinirlenmicem
  8. 8.
    ben aleviyim diyerek namaza kalkmayan şakirttir.

not: bunu yapmış arkadaşlarım varmış. sadece mış ama. biz öyle duyduk.
    ... devam dedi italyan
  9. 9.
    kpss kopya skandalı oldu ama faili cemaat değil. millete 10 bin dolara soruları satan cemaat miydi yani? ayri bir şebeke.
    3 -1 ... limpid
  10. 10.
    beyin bedava diye röportaj veren adam olmasından şüphelendiğim şakirttir. kendisini yarı yolda bırakan cemaate kafa tutmaktadır adeta bu tokat gibi cevabıyla.
    ... desemmidemesemmibilemedim