bugün

islamcı cemaatlerin yurdunda yaşanan bilmem kaçıncı rezalettir.

bu tarikat cemaatlerin alayının kapısına kilit vurulması gerekiyor. yeter artık...

https://www.facebook.com/...s/videos/758531277863130/
Üstü örtülür iki güne unutulur gider. Güya din öğretiyorlar ama bilen yok din diye ne öğretiyorlar. islam dinini öğrenen çocuklar birbirlerine yurtta bunu yapıyorsa dışarda neler yapmazlar acaba? Bilen varsa beri gelsin.
Merdivenlerden düştü yalanıyla örtbas edilmeye çalışılmıştır. Ama işte kamera kayıtları işi ayyuka çıkartmıştır. Türkiyede sorumlular hakettikleri cezaları görmedikleri müddetçe bu işin cemaati bilmemnesi olmaz. Aynı olay devlet yurdunda da yaşanabilir özel yurtlarda da. Fakat özellerdeki denetimsizlik ve sorumsuzluk had safhadadır.

Aklı başında hiçkimse evladını bu ülkede yurda göndermez. Hele ki cemaat yurtlarına asla.
çocukların yanında ayakta duran kişi öğretmen mi, görevli mi?
kavgaya müdahale etmiyor. çocuk düşüyor yine yardım etmiyor.
kimse doğru düzgün müdahale etmiyor.korkutulmuşlar ve afyonlanmışlar gibi.
aralarındaki en küçük çocuk mağdur. neler oluyor böyle?
alçaklığın görüntülü belgesi olmuş.
sokakta yürürken iki kedinin,
iki çocuğun kapışmasına bile izin vermeyen bir toplumun geldiği nokta içler acısı.

ölüme neden olan saldırgan çocuk en az bir dakika ölen çocuğu yumrukluyor ve en az 5 kişi seyrediyor.
orada bir de yetişkin pislik var.
çocuk merdivenlerden aldığı darbeler sonucu düştükten sonra bile olaya müdahil olmuyor.

bu yurtlar denetimsiz tarikat yuvalarıdır. kapatılmalıdır.
Nizam yok, disiplin yok ... Bi takım beyinsizlerin açtığı yurtlar.

Kapatmak lazım hepsini.
böyle yurtların çocuklar için uygun olmadığını gözler önüne sermiş olaydır. devam edin.
ne desek gg.

bunlara yol verenler de suçlu.
Annesine sormak isterdim hangi akla uydunda cocugunu cemaatciletin yurduna biraktin .
Oyle yurdunda cemaatinde ceddini sikeyim , en ufagindan hocasina kadar nasil ahlaksizsa cocuklar yanlarinda buyukleri oldugu halde kavga ediyor , buyukleride oyle mal gibi izliyor .
(bkz: kindar nesil)

sistematik olarak nefret ve gaddarlık aşılandı bu millete din kisvesi altında, şimdi yavaş yavaş meyvelerini topluyorlar. bir çocuk akranını döverek öldürüyor, diğer çocukların ve sözde görevlinin gözleri önünde!

cemaatlerin insanlara verdiği tek şey gaddarlık, hıyanet ve nefret. ama insanlar hala bunlardan medet umup çocuklarını da yurtlarına gönderiyorlar, birinden kandırılıp diğerinin kucağına atlıyorlar.

burda döven çocuk da, görevli de, ölen çocuğun anne babası da katildir ve devlet bu katillere göz yummaktadır.

bu kadar mı nefret ediyorsunuz çocuklarınızdan, birbirinizden. benim sizden nefret ettiğim kadar nefret ediyor olsanız dahi yavrularınızı bu canavarların eline bırakamazdınız.

siyasal islamında boğul türkiye.
cemaat yurdu olduğunu şimdi öğrendiğim hadisedir. dün akşam sofra başındayken show ana haberde gördüm bu olayı ve kamera kayıtlarını. o an aynen şöyle dedim, " kesin cemaat yurdudur. " haklıymışım. valla yazık çocuğa, ben velisi olsam o yurdu kökünden yakar, daha sonra da o çocukları ayırmak yerine başlarında durup izleyen görevliyi, götünden kremlemeden sikerdim. amk un beyinsiz merzifon eşşeği.
Bu yobazlar da uslanmıyorlar he. Ulan anlatıyoruz o kadar gidin kendi dininizi kendiniz yaşayın diye.

Kitabında Allah'a aracılar koymayın diyen bir dinde sen gidip şu hazretleri bu hazretleri hocaya hizmet edip ondan medet umuyorsan zaten hakediyorsun bu kadar kötülenmeyi be cahil yobaz!

Ulan gitmeyin şu hacıya hocaya herkesin elinin altında her türlü imkan var kendi kafanız yok mu? Kendiniz öğrenemiyor musunuz bir şeyleri? illa birinin huzurunda eğilmek götünü yalamak mı lazım?

Bu sizin hayatınız, öbür tarafta siz sorguya çekileceksiniz. Başkalarının istediği gibi değil de kendiniz gibi olmaya bakın. Bırakın size dinsiz desinler, kafir desinler. Takmayın abi bu kadar mı zor. Bana kimler neler diyor ama kendisi arapça bir cümle duysa amin inşallah diyecek zekada bir insan. Şimdi bu adam bana dinsiz diyecek diye bu saçma sapan şeyh mürit geleneğini devam mı ettireyim?

Çok yazık. Atarlandım yine kusuruma bakma sözlük.
annesi babası suçludur. bir insan neden çocuklarını o boktan yurtlara gönderir anlamıyorum doğrusu?
pardon beyler bayanlar!

göndermeyin demiş bazılarınız. her ne kadar ezbere konuşmayı sevmesemde gördüğüm şudur benim;

aileye zor geliyor bakmak, masraf sonuçta. nedeni budur bu yurtlara çocuk göndermenin.

çocuğu yap sal çayıra.

prezervatif şart ne de olsa.
ismi ismail kerem topaldır. cemaat yurdunda merdivenden düştü denilen ama kamera görüntülerinde dövülerek öldürüldüğü ortaya çıkan 14 yaşındaki çocuktur. bir kez daha görülmüş olduğu üzere, cemaatler ülkenin kanseridir. 30 ağustos vesilesiyle yüce atatürk'ün gerekliliği ispatlanmış şu sözünü bir kez daha hatırlatmakta fayda var;

"türkiye cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar memleketi olamaz. en doğru, en hakiki tarikat,medeniyet tarikatıdır."

o çocuğu cemaat yurtlarına gönderen ailesine de ayrı bir sözüm var. sizin de, evlat yetiştirme şeklinizin de amk. düzgün bir devlet olsa kalan çocuklarınızı elinizden alır. siz anne baba olma ehliyetine sahip değilsiniz.
ileride torpilli olacaktı bu çocuk. Neyse Müslümanlık barış kardeşlik ve hoşgörü dinidir.
Bu orospu çocukları orduya alınmıyor diye götünüzü yırttığınız, bu insan artıklarını sivil toplum örgütü diye yutturmaya çalıştığınız günleri hatırlıyor musunuz?
gılışdar isdifa edsin.
24 haziran seçimleri öncesi medyaya meral akşener ve iyi parti için destek istedikleri vaazın ses kaydı düşen cemaatin son aylarda gündeme gelen irili ufaklı vukuatlarından sonuncusu ve belki de en vahşisi. normalde de muhtemelen örnekleri yaşanmıştır daha önce ama korunuyorlardı gizli tutuluyordu ki artık öyle değil. demek ki Süleymancılar var sırada, bitirilecek ve terör örgütü ilan edilecek olan.
o göbekli var ya ? hadememidir ? HOCAMIDIR her ne zıkkımsa ?

onun 1.ci dereceden adam öldürmeye teşebbüsden yargılanması lazım

belli ki öbür öğrenciyi o ayartmış ve dayak attırıyor.

dilerim aynısı kendi çocuğunun başına gelir.

efendim çocuktur ? olur öyle falan ?

tamamen planlı.

tamam belki ölen kusurluydu, belki uyumsuzdu

sorunluydu belki de değildi.

sen yargıçmısın bre ahlaksız ?

çağır ailesini anlat durumu

ne çaresini bulacaklarsa ?

o aileden de umudum yok

eminim aynı tarikatın üyesi

aman tarikata bir ziyan gelmesin deyip susacaklar.

bu tarikat yuvaları denetim altına alınamayacaksa

derhal kapatılmalıdır.
güncel Önemli Başlıklar