1. 1.
    islamcı cemaatlerin yurdunda yaşanan bilmem kaçıncı rezalettir.

bu tarikat cemaatlerin alayının kapısına kilit vurulması gerekiyor. yeter artık...

https://www.facebook.com/...s/videos/758531277863130/
    15 -2 ... system error
  2. 2.
    Üstü örtülür iki güne unutulur gider. Güya din öğretiyorlar ama bilen yok din diye ne öğretiyorlar. islam dinini öğrenen çocuklar birbirlerine yurtta bunu yapıyorsa dışarda neler yapmazlar acaba? Bilen varsa beri gelsin.
    15 ... misaki meii
  3. 3.
    Merdivenlerden düştü yalanıyla örtbas edilmeye çalışılmıştır. Ama işte kamera kayıtları işi ayyuka çıkartmıştır. Türkiyede sorumlular hakettikleri cezaları görmedikleri müddetçe bu işin cemaati bilmemnesi olmaz. Aynı olay devlet yurdunda da yaşanabilir özel yurtlarda da. Fakat özellerdeki denetimsizlik ve sorumsuzluk had safhadadır.

Aklı başında hiçkimse evladını bu ülkede yurda göndermez. Hele ki cemaat yurtlarına asla.
    9 ... gazeloglu
  4. 4.
    çocukların yanında ayakta duran kişi öğretmen mi, görevli mi?
    kavgaya müdahale etmiyor. çocuk düşüyor yine yardım etmiyor.
    kimse doğru düzgün müdahale etmiyor.korkutulmuşlar ve afyonlanmışlar gibi.
    aralarındaki en küçük çocuk mağdur. neler oluyor böyle?
    8 ... nanautzin
  5. 5.
    alçaklığın görüntülü belgesi olmuş.
    sokakta yürürken iki kedinin,
    iki çocuğun kapışmasına bile izin vermeyen bir toplumun geldiği nokta içler acısı.

ölüme neden olan saldırgan çocuk en az bir dakika ölen çocuğu yumrukluyor ve en az 5 kişi seyrediyor.
    orada bir de yetişkin pislik var.
    çocuk merdivenlerden aldığı darbeler sonucu düştükten sonra bile olaya müdahil olmuyor.

bu yurtlar denetimsiz tarikat yuvalarıdır. kapatılmalıdır.
    9 ... eratosthenes
  6. 6.
    Nizam yok, disiplin yok ... Bi takım beyinsizlerin açtığı yurtlar.

Kapatmak lazım hepsini.
    6 ... paganviodio
  7. 7.
    böyle yurtların çocuklar için uygun olmadığını gözler önüne sermiş olaydır. devam edin.
    3 ... kagit helva
  8. 8.
    Eğer idam cezası gelirse suçlu çocuklarada uygulanması gerektiğini gösteren olay. Eğer bir çocuk başka bir insani öldürebilecek yasa geldiyse bunun bedelini kendi canıyla ödeyecek yasada gelmiştir.

Valla benim çocuğum olacak başka çocuklar onu öldürecek çocuk küçük falan dinlemem o veletleri doğrarım.
    6 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    ne desek gg.

bunlara yol verenler de suçlu.
    3 ... muhendis tarihci
  10. 10.
    Ne yazarsan yaz senin düşündüğün kadar cemaatsever aileler çocuğunu düşünmez... o yüzden kusura bakmasınlar beni pek enterese etmiyor. Çünkü iki gün sonra bunlar der “10 çocuğum da olsa cemaate feda olsun...”
    4 -1 ... beyaz atletli trex