bugün

bu yaş sınırı genelde 13 ile başlar 18 ile biter. kendileri 40 yaşında olmasına rağmen 13 yaşında biriyle evlenmek istemeleridir.
bir nevi paralarıyla satın alırlar genç kanları.*
doğru olmayan bir tespit. 17 yaşından küçük biri ile evlenmek kanunen yasaktır. kanun dışı evlilikler vardır ama okumuş biri bu riski almaz. kızların büyük kısmının küçük yaşta zorla evlendirildiği falan da bilip bilmeden uydurulan bir şeydir. annesine babasına ben evlenicem diye ağlayan 15-16 yaşında kızları çok gördüm, duydum anadoluda. şehirde yaşayıp okuyanların da sevgilisi oluyor, bir şeyler yapıyor öyle zaptediyor kendini. bir kızın evlenip, erken yaşlarından itibaren mutlu bir cinsel yaşantısı olmasından kim niye rahatsız oluyor anlamamışımdır hiç bir zaman.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: cemaat delikanlıları rahatsız)
(bkz: sünnettir) 9'a kadar yolu vardır.
sapık ruhlu olmalarıyla eş değerdir. din ile parayı yürütüp gençleri de arada harcarlar.
o değil o kızı satan babanın anasına grev gelseydi keşke!
türkiye'de cemaat denildiği anda direk soruyla karşılaşırsın. hangi cemaat diye? türkiye'de cemaatten çok ne var. bunun bir üst versiyonu toprak a.ş tarafından yapıldı. 75 üstü yaşında ki bir adam 17 yaşında bir kızla evlendi. ama bu tip olaylar daha çok kırsal kesimde köylerde gerçekleşmektedir. ayrıca bu sorun erkeklerden daha cok bayanların sorunudur. erkeklerin koydukları bazı tabulara kendi tabuları gibi sahip çıkan milyonlarca bayan vardır. sen erkeklerin yüzyıllar önce koyduğu baskıcı kurallara sahiplen sonra çık erkekler, bayanları mal yerine koyuyor cümlesini kur.
(bkz: Cemaate bağlı olmayan genç huzurevinden kız kaçırdı.)
Oynatmaya az kaldı doktorum nerde?
genellikle doğuda sıkça rastlanan, paran olsun yeterki dedirten iğrenç durum.
güncel Önemli Başlıklar