1. 1.
  çok değil 3-5 ay öncesi akp'li hüseyin çelik beyanatı, varın bunların sözlerinin gerçekliğini, doğruluğunu, güvenilirliğini siz düşünün.

  http://inciswf.com/hcelik...a-kargalar-bile-guler.swf

  cemaat devlete sızmış buna kargalar güler
  8 ... murthy
 2. 2.
  akpnin bundan bir kaç ay önceki söylemi. adamların tüm çelişkilerini yazsak buraya, destan olur. ama asıl dikkat edilmesi gereken şey, akp ve başbakanla hiç bir çıkar ilişkisi bulunmayan insanların dahi, ne kadar kolay ve çabuk bu kadar büyük çelişkilere adapte olduğudur. tam bir 1981 distopyasıdır bu.

  öcalan ile açık açık görüşen ve pazarlıklar yapan bu hükümet, seçim meydanlarında "apoyu niye asmadınız?" diye mhpye yüklenerek oy kapmaya çalıştı. "gerçek milliyetçileri" kendilerine çekmeye çalıştılar.

  sonra akpnin öcalanla sadece görüşmediği, aynı zamanda da akıl aldığı ortaya çıktı imralı tutanaklarıyla. akpliler yalan haber dedi. meğer o sırada başbakan erdoğan demirörene fırça çekiyormuş bu haberi nasıl paylaşırsınız, diye. sonrasında bunlar ortaya çıkınca akpli vatandaşın tepkisi "ne var canım bunda" oldu. pek çoğu hala bile, bu gelişmelerle doğruluğu ispatlanmış olan imralı tutanaklarını halen bile okumamıştır bahse varım.

  cemaat ile akp kavgali dedik bundan bir sene önce. "hadi oradan, siz aramıza nifak sokuyorsunuz" dedi akpliler. cemaat-akp kardeşliği vurgusu yapıyorlardı. allah bozmasın ama siz yukarıda neler döndüğünden haberdar değilsiniz, "büyüklerinizi" sorgulayacak ve onların çevirdikleri dolaplardan haberdar olabilecek kapasitede değilsiniz dediğimizde ise bizi dikkate almadılar. şimdi ise birbirlerine kurşun atıyorlar.
  5 ... sadakosasaki
 3. 3.
  kendi soktuğu sisteme aslinda kendini de oraya getiren cemaattir yillardir aglayip numaradan uzulenler isin icine para girince birbirlerini nasıl da sattilar belli oldu.
  ... andac100
 4. 16777214.
  Niteliksiz adamin sozudur.
  1 ... just millionaire
 5. 16777215.
  her zamanki klasik akape yalanlarıdır. gerçekleri görmeyen bir tek yalakalarıdır. gerçi görüyorlar da işte sistem ve nema bozulmasın.
  1 ... bu ne bicim hikaye boyle
 6. 0.
  2010 Hüseyin Çelik söylemidir. Şimdi aksini şiddette inkar etmektedir. (bkz: tutarsız olmak)
  ... hani simdi biz
 7. 1.
  akpliler bunu da alkışlıyordu.
  muhterem hoca efendimize iftira atiyürler diye geziniyorlardı.

  şimdi eeeyyy pensilvanya diyor rte nin ağzıyla

  ne omurgasız adamlarsınız lan
  1 ... conta behcet
 8. 2.
  Öküz ölmeden önceki sözlerdir.
  2 ... birentrymvardinleyin
 9. 3.
  Unutmadık. Siz de unutmayın
  2 ... conta behcet
 10. 4.
  madem devlete sızdılar;sen koskoca devletin başı olarak niye göz yumdun diye bir soru sorarlar adama!öküz öldü ortaklık bitti;olayın özetidir bu söz.geçiniz efendim geçiniz!!...
  2 ... barissever