bugün

iyi olmuş. Ne o öyle hep aynı kadroyla film çekmeler falan. Piyasada oyuncu kalmadı galiba. Güldürmedi bu sefer.
adama ilk kez üzüldüm. son zamanlardaki muhalif duruşu ile kendisini sevmeye başlamıştım. bu sebepten dolayı filmine gidilmemesi, ülke insanının hangi noktaya geldiğinin göstergesi.
Siyasi tavrı ile pek alakası yok aslında, adamı twitterda boykot edenler de recep ivedilik'in osuruğuna kahkaha atan kitle.

Sıkıntı filmin reklamının yok denecek kadar az yapılması.
Her sene aynı 5-6 oyuncuyla 10 karakter çıkarmasının da etkisi var. Adamın filmlerinde değişik bir surat yok. Arog'dan beri aynı kadro.
ve her filmde senaryo kalitesinin bir tık daha düşüyor olması da ilgi çekiciliği düşürüyor.
A haber izleyenler bunu beğendi.
cem yılmaz bu ülkeye gelmiş geçmiş en önemli insanlardan bir tanesidir. çomar beyinlerinizle yaptığınız boş eleştirilerinizi anlıyorum ama sizin ve sizin izleyip dinlediğiniz şahısların adını 1 kişi bile hatırlamayacakken, onun adını çok çok uzun yıllar sonra bile herkes hatırlayacaktır. ayrıca kapasitesi kısıtlı bir kitlenin buraya yazı yazabiliyor olması bile bence büyük bir gelişme. dokuzla yediyi de çarpabildiğiniz an cilali klavye devrine geçişinizi hep beraber kutlayabiliriz.
Cem yılmazın sikinde olmaz, kendisini sevenleri tapanları toplar bi güzel ana avrat yüzlerine baka baka küfreder yine de kendini kurtarır. insanları topluyor yüzlerine baka baka küfrederek para kazanıyor üstelik orada çocukların da olması ilginç.
Ananızı..... dediği zaman hahhahahaha diyen topluluk var.
(bkz: Deveyi diken insanı siken yaranır)
kucağına tekrar kaz alarak ortalıkta dolanabileceği bir durumdur.

hala bunun filmlerini izleyen varmı, bunlar sayesinde sinemamızın durumu yerlerde.
dünyada rothschilds ailesi dışında herkesin derdi para kazanmak. cem yılmaz'ın da derdi bu. iş yapmamasının sebebi de filmlerin kötü olması anladığım kadarıyla.
cem yılmaz'ın çok sikinde olmayacaktır eminim. adam kendini tatmin için film çekiyor lan. para kazanma derdi yok adamın. biz gibi fakir mi?
Ekonomik kriz, filmin iyi olmaması, sinema sektöründeki itiş kakış ana nedenleridir.
başlığın olması gereken hali, "cem yılmaz'ın 2 arada ve kaçamak filmlerinin gişede çakılması" şeklindedir.

muhalif kimliğinin etkisi var mı bilemiyorum lakin, sizlerinde bildiği gibi bir önceki filmi 3 günde 1.331.691 kişi tarafından izlenmişti cem'in.

ama, karakomik filmler serisinin ilk 2 filmi gişede çakılmış, 3 günde sadece 276.086 müşteri bulabilmiş! he yinede at gibi para kazanmış o ayrı. lakin, izlenme oranlarında ciddi bir düşüş olduğu da kesin!

cem yılmaz balonu yavaş yavaş sönüyor sanırım! mehmetçik vakfına az daha bağış yap cem, yap ki reklamın olsun! insanlar senin nasıl duyarlı bir komedyen olduğunun farkına varıp filmlerini izlesin!

http://www.milliyet.com.t...e-kac-kisi-izledi-6061764