bugün

günümüz gençliğinin kazım koyuncu'yu hiç dinlemediği hatta tanımadığı göz önüne alındığında, gayet normal durumdur. üzücüdür.
maalesef popüler gençliğin son eseridir. ama bazen böyle şeyleri çıkaran kişilere de minnet duymak gerekir, cem yılmaz ı bu yüzden tebrik ediyorum.
bir kazım koyuncu sever olarak benim de zoruma giden olaydır. facebook, divitter vb paylaşım sitelerinde sanki şarkı piyasaya ilk defa çıkıyormuş gibi insanların paylaşmalarıda enterasan..

gerçi öyle değişik bir zamandayız ki milii takımın başarı sevincine, siyasetle uzaktan yakından alakası olmayan tiplerin referandum sonrası halkı istediği gibi yargılamasına, sadece on kasımda profillere atatürk'ün koyulmasına, can yücel'i facebook sayesinde tanınmasına, küçük iskenderin facebook sayesinde meşhur olmasına şahit olduk... dolayısıyla bu duruma da pek şaşmamak lazım!
aynen öyle oldu kardeşler. 15 yaşındaki ergen erkek kardeşim geçen gün gelmiş uf cem yılmaz ne güzel söylüyor değilmi çok iyi dedikten sonra ben birde kazım koyuncu dan dinle cevabını verdim ve yok cem yılmaz süper diye yanıtladı. canlı örnek. *
cem yılmaz'dan duyulan hayde şarkısı popüler kültür meraklısı yeni yetmelerin diline dolanır dolanmasına; ancak birkaç hafta içinde tükenir. kazım 1 milyon dinlenirken, cem yılmaz 5 milyon dinlense ne yazar ki sanki?

önemli olan kişi çokluğu değil, şarkıya verilen değerdir. ki bunu kazım koyuncu severleri zaten fazlasıyla üstleniyor.
ya ne salakça bi durumdur bu arkadaş.

hayde nin kazım koyuncu şarkısı olduğunu bilmeyen yoktur. evet cem yılmaz allah için güzel söylemiştir ama kalkıp dinlemek istediğimizde cem değil; kazım indiriyoruz.

ve unutulan şarkı, belkide sözlerine dikkat edilmeyen şarkı gün yüzüne cem yılmaz sayesinde tekrar(buraya dikkat tekrar)çıkmıştır. burada sinirlenmekten ziyade sevinilecek bir olgu vardır.

bilmem anlatabildim mi?
cem yılmaz ın kazım koyuncu dan çok dinlenmesi kazım koyuncu nun daha kötü olduğuna işaret değildir..

bilakis insanlar da kazım koyuncu merakı uyanır.
çok güzel bir şarkıyı bir de böyle dinleyip ''böyle de'' sevdik desek daha doğru olur mu? bence olur...
Cem Yılmaz'ın şuanda ön planda olup stund up olmasıyla ilişkilendirilebilir.
(bkz: hayde)
http://inciswf.com/volkankonak.swf
güncel Önemli Başlıklar