bugün

biri komiktir, diğeri güldürür.
cem yılmaz fenerbahçelidir, şahan gsli.
-cem yılmaz klimadır, şahan yelpaze,
-cem yılmaz kombidir, şahan piknik tüp,
-cem yılmaz manavdır, şahan elma,
-cem yılmaz iskeledir, şahan motor*
-cem yılmaz kurttur * , şahan'da kurttur *
ikisi de komiktir ama cem yılmaz daha iyidir işte be.
maddi zenginlikte yavaş yavaş eşitlendiğini düşündüğüm karşılaşma. belkide şahan öne geçmiştir.
-cem yılmaz asla küçük esprilerden prim yapmayandır.
-şahan gökbakar ise ilk sinema filminde *
--spoiler--
-adın ne?
-murat
--spoiler--
cevabına verilebilecek ilk okul çocuklarının bile yapmayacağı,kendine göre süper *esprisinden medet ummuştur.
Yelleyen bir ayıyı izlemek için hayvanat bahçesine gitmekle, bir komedi filmini seyretmek için sinemaya gitmek arasındaki derin farkı ifade eden sözde kapışma.
cem yılmaz mizahi yönden kat kat üstündür, şahan gökbakar ise recep ivedik tiplemesiyle mizahla yakından uzaktan bi alakası olmayan şekilde reaksyon alır.
cem yılmaz ne ariftir, ne şudur, ne budur. o orijinaldir, kendisidir, cem yılmazdır.
şahan gökbakar artık maalesef recep ivediktir.
şahan tebeşirse, cem yılmaz okuldur..bu durumda da nasreddin hoca okulun yapılmasına vesile olan topraktır..
türk halkı cem yılmaz yalakasıdır.

yine aynı halk şahan gökbakar'ı sinderemez, çekemez. çünkü türk halkı başarılı insanı sevmez.
cem yılmaz içimizden birisi olduğu için daha bir alıcı gözle merakla izleniliyor, takip ediliyor.yani bir programa çıktığında sözlük yazarları o kanala o programa kenetleniyor yeni bir kaç espri duyabilmek için..
ama şahan için aynı durumu söylemek güç.halk şahanı recep ivedikten dolayı tanıdı, sindirmeye ba$ladı tarzıyla.fakat cem yılmazla aralarında o kadar fark vardır ki kariyer olarak, tecrübe olarak bana göre şahan gökbakar, ve o na benzer bir kaç komik insan! kesinlikle cem yılmazla kar$ıla$tırılmamalı.
cem yılmaz'ın esprilerini anlayabilmek için biraz kültürlü olmak gerekir. şahan konusuna değinmeyeceğim ble, durumu o kadar kötü...
cem yılmaz harvard olsa şahan sütçü imam üniversitesi kalitesindedir.
(bkz: cansu dere vs doga rutkay)
cem yılmaz : gülmekten sıçtırır
şahan : sadece kusturur.
2030 yılı na geldiğimiz de şu kelimeler konuşulacak. sene 2009 'cem yılmaz' o zamanlar çok rakipleri var, şimdiki gibi yalnız değil. bir ara şahan diye ivedik diye biri vardı boy ölçüşüyordu yok olup gitti. bi kaç yıl sonra, ivedik, 'cem yılmaz'a abi ben bir eşşeklik yaptım zamanında sana rakip oldum aklım sıra, şimdi işsizim kimse bana gülmüyor, bana bir iş verirmisin der ve jem ona villasının bahçesin de bahçıvanlık yapabileceğini söyler ve bahçıvanlıktan emkli olur ivedik.
Herkesin yetenekleri farklıdır, sonuçta kimse kimseden üstün değildir.
cem yılmaz ince espridir şahan gökbakar böhöhoooydür.
cem yılmaz espri yapar, şahan gökbakar'sa taklit.
cem yılmaz gülmekten sıçtırır, şahan gökbakar ancak osurtabilir.
recep tayyip erdoğan efendimizin, içinde olmasa bile kazanacağı karşılaşmadır. * * *
biri komiktir diğeri değil. *
ikiside taşaklıdır sevgiler..
cübbeli ahmet hoca ikisini de döver.
cem yılmaz zekasını, şahan gökbakar fiziğini kullanır. ne fizik ama. *
güncel Önemli Başlıklar