bugün

sinema sahipleri ile film yapımcıları arasında yaşanan krizdeki etkili duruşundan ötürü şahan gökbakar bir adım daha öndedir.
"Şahan gökbakar komedyen değil ki" dedirten versus. Değil çünkü.
nüktedan kişiliği ve samimi duruşuyla şahan gökbakar'ın alacağı versustur. esprileri gayet derindir ve gayet incedir. üstelik bunu birilerini aşağılamadan yapar. illa birini aşağılayacaksa kendini aşağılar, öyle güldürür. halkın komedyenidir şahan.
gişe farkları boya da yansımış.

görsel
salonda ki kerizleri güldürmek ? cem yılmaz bir mizah fabrikasıdır kolay kolay rakip bulamaz oluuum.
Cem yılmazın sıçtığı boktaki espri ve beyin bile şahandakinden fazladır. He bu milletin büyük kesimine hangisi daha çok hitap eder dersen, tabikii şahan.
cem yılmaz new york iken şahan yozgattır.
Uzay mekiği ile at arabasının versusu.
recep ivedik gibi muhteşem bir serinin mucidi ile tiyatro salonlarında şebeklik yaparak 200 tl bilet parası bayılan kerizleri güldüren adamın versusudur.

şahan gökbakar nike ise cem yılmaz kardeşler kunduradır.

zito şahan!
iftarlık gazoz cem yılmaz filmi değildir. sadece bir karakteri canlandırmıştır. senaryo, yönetmen, yapımcı farklı. komedi konusunda cem yılmaz beğendiğim filmler yapmıyor o ayrı ama kıyaslamak için doğru filmler seçilmeli.
Scarlett johansson vs kibariyenin annesi.
ikisi de bizi güldürebilen adamlardır.
(bkz: jam)
cem yılmaz alır almasına da cem yılmaz son yıllarda bir üretim kabızlığı çekiyor, tarkan'ın akıbetine düşmek üzere.
bir de birden yaşlandı la adam, çok yaşlı duruyor.
kıyaslama yapılmaz bence Cem Yılmaz alır.
Şahan gökbakar= Bayburt
Cem yılmaz = los angeles.
cem yılmaz dilsiz ve sağır olsa bile kazanacağı kapışmadır.
şahan a çomarlar güler sadece, çomarlar da cem yılmazın esprilerine gülmezler çünkü esprilerini anlamazlar genelde.
ikisi de dünya standartları altında komedyenler.

Komedide zeka olur arkadaşım Şahan Gökbakar ayı gibi bir karakterle tiksinç tiksinç şeyler yaparak insanları güldürüyor. Siz buna layıksınız belki de.
ikisi arasında çok net kalite farkı var. mesela adamların yaptıkları filmlere bakıyorum. şahan gökbakar güzel bir karakter oluşturmuş, onun üzerinden yıllardır yardırıyor. cem yılmaz her filmde farklı bir karakter, hiçbiri tutmuyor. erşan kuneri'yi biraz sevmiştim sadece, onu da 5 dakika oynadı amk.

yani şahan gökbakar.
Şahan skeç tadında işlerde daha iyidir cem yılmaz ise film gibi uzun metrajlı işlerin adamıdır.
ikisinin aynı filmde oynama ihtimali olsa nasıl bi film çıkar acaba.
usta çırak karşılaştırmasının en anlaşılır halidir.
ikisi de soytarıdır. gülün geçin işte. biri de ciddi ciddi ak parti chp kıyaslaması yapmış. kafaya bak. gerçekte tedavi gerek bunlara.
ikiside iyi.