bugün

cem yılmaz ın perfect kazanacağı kapışma olurdu. (bkz: aduket) (bkz: street fighter)
cem yılmaz komedyendir şahan gökbakar ise levent kırca gibi taklit yapan bir oyuncudur. cem yılmaz her haliyle insanı güldürür makyaj veya kostüme ihtiyacı yoktur şahan ise onlar olmadan biz gibi sıradan bir adamdır.
kıyaslaması dahi sinir bozucu olan karşılaştırma.

(bkz: allah taş eder) *
şahan gökbakarın mizah adı altında insanlara yutturduğu şeyle, cem yılmazın sanatı arasında koca bir uçurum var. guam çukuru ile everest gibi... şahan`ın yaptıkları kaba, seviyesiz ve düşünce inceliğinden yoksun...
cem yılmaz lionel messi'dir. şahan gökbakar sabri sarıoğlu.
cem yılmaz kobe bryant'tır. şahan gökbakar gasper vidmar.,
cem yılmaz gabriel garcia marquez'dir. şahan gökbakar mehmet coşkundeniz
cem yılmaz çetin altan'dır, şahan gökbakar ayşe arman
.....
..

sürer gider bu..
cem yılmaz premier lig'dir, şahan gökbakar bank asya 1.lig'dir.
(#3306415) şahan budur, cem yılmaz başkadır.
yapılması son derece saçma olan karşılaştırmadır. cem yılmaz'ın başrol oynadığı filmler konu olarak çeşitlilik arz eder. * * * ancak şahan gökbakar'ın vizyona girmiş farklı bir filmini henüz görebilmiş değiliz. tvdeki skeçlerinde yarattığı bir karakterden yola çıkarak filmin devamını çekmiştir ve içerik, gülünenler, sesler, çekim bu iki filmde de ciddi bir paralellik arz eder. iki insanın tarzı çok farklıdır.

işte sırf yukarıdaki saydığım bu sebeplerden bile bu iki güldürü ustasını kıyaslamak çok da mantıklı bir hareket değildir. örneklerle açacak olursak, dream theater ve iron maiden rock müziğin yaşayan efsane gruplarından ikisidir. dream theater ile iron maiden'ı kıyaslayıp yok abi ben ironcıyım yok dream iron'a yüz basar demek ne kadar çocukluksa bu iki yetenekli insanı da karşılaştırıp mizahta bile kutuplaşmalara sebebiyet vermek o kadar çocukçadır. eğer mizahtan hoşlanıyorsanız, hoş vakit geçirmek istiyorsanız ve de filmden çıktığınızda hayatınızda hiçbirşeyin değişmeyip hayatınızın aynı şekilde devam edeceğinin farkındaysanız bu iki insanın emek harcadığı, zaman harcadığı her filme gitmenizi, cem yılmaz'ın deyimi ile salyalar saçarak güldükten sonra hayatınıza kaldığı yerden devam etmenizi öneririm naciz olarak.
kilo açısından karşılaştırılmaları gereksiz ikili. zira ikiside duba.
(bkz: come on hodja)
(bkz: come on man)
cem yılmaz hertha berlin'dir, şahan ise union berlin...
cem yılmaz espirileriyle geleceğin nasrettin hocası olma yolunda emin adimlarla ilerlerken, şahan gökbakar recep ivedikle geleceğin krosu olmuştur bile..
(bkz: hesap makinesi vs abakus)
$ahan ın tiplemeleri harikadır gülmekten gebertir adamı ama cem yılmazla kıyaslanması saçmadır çünkü $ahan dünkü boktur, cem yılmazın tırnak pisliği bile olamaz.
cem yılmaz air jordan'dır şahan kinetix.
adil olmayan kıyaslamadır. armudu armutla kıyaslamak söz konusu olursa...

(bkz: şahan gökbakar vs bsg)

büdüt: arkadaş, ne seveni varmış şahan'ın. hayır, şahan'ın cem yılmaz'dan iyi olduğunu düşünen haber versin bari, kazara muhabbete girmeyelim.
şahan recep'tir ivedik'tir, başka birisidir. cem yılmaz, cem yılmaz'dır, ötesidir...
eğer karşılastırma yapılan sinema filmleri üzerinden yapılırsa;
- arog, gora, hokkabaz bunların hepsi herşeyden önce sinema filmidir. beğen beğenme
- recep ivedik, recep ivedik 2 bunlar sinema filmi değildir. skeçlerin ucuca eklenmesiyle oluşturulmuş bir gösterimdir. ve biz buna sinema demeyiz. izlersin, eğlenirsin o ayrı. sinema eleştirmeni havalarına girmek istemiyorum ama senaryo, karakter seçimi, mekan çeşitliliği, diğer oyuncuların katkısı, seyircide uyandırabileceği kıvılcım vs konusunda recep ivedik de birşey yoktur. tatil köyünde bir orangutanın şaklabanlıkları üzerinden ancak skeç çekilir. sinema ise az da olsa sanatsal öge barındırmalıdır. tabi bana göre. ee ben çok güldüm bu filme denilebilir. ama bu recep ivediğin sinema filmi olduğunu göstermez bence.
şahan gökbakar zamanında bukadar çok karakter yaratıp tükenmekten korkmuyor musun sorusuna hayır ben bir karaktere bağlı kalmak istemiyorum deyip handycami ile recep ivedik'i çekmiştir, cem yılmaz her şey çok güzel olacak(her ve şey ayrı), gora, hokkabaz, arog gibi über filmler çekmiştir. kıyas mı? hadi canım sen de...
- cem yılmaz ''uzay eriği, yersen'' dir, şahan ''böhüöüöüöüöü'' dür..
Cem yılmaz ile şahan gökbakarın 400 metre drag sonuçlarını takip edebileceğimiz başlık. Sosyal bir hizmet.

(bkz: pontiac firebird vs Bmw 3 35 ci)
Bazen belgesellerde değişik maymun türleri, ayı türleri, bazı büyük cüsseli veya minnacık hayvanlar, öyle komiklikler yapıyor ki gülmekten kırılırsınız. Komik duruma düşüyorlar, böğürüyorlar.. Ama bu hayvanların yaptığına hangimiz mizah veya sanat diyebiliriz.

Hırıltılı garip sesler çıkarmak, böğürmek, gaz çıkarmak pek insani haller gibi durmuyor. insan hayvan-ı natıkadır, yani konuşan canlı... Hayvanlardan farkımız aklımız, konuşmamız ve ince düşüncelerimizdir.

ince düşünceden mahrum bir mizah düşünemiyorum. "Beğenmedim" deme özgürlüğümden başka böyle mizah yapanları, buna mizah diyenleri eleştirme hakkım da var kanaatimce...
cem yılmaz ferraridir, şahan şahindir.
şahan şişirilmiştir, cem yılmaz kendini şişirmiştir.
biri duvarı deler diğeri duvarın arkasını görür.
güncel Önemli Başlıklar