bugün

hilal cebeci hemen uludağ sözlüğe üye olur.
sözlüğe girildiğinde bilet kesilmesine neden olabilir gereksizdir uzaktan takip edip seviyoruz zaten kendisini.
başlık : hilal cebeci

--spoiler--
adıma cem ile sabahlamak istiyorum diye basına açıklama yapmış. sen misin bunu diyen çağırdım yanıma sabaha kadar yanyana yattık. hiçbişey yapmadım valla. kudurdu durdu. sonra onu kenara oturttum cansu dere ile sabah kadar seviştim. kudurdu acıdan.
(bkz: gösterip vermemek)
--spoiler--
insan okuyacak bunları insan,adam gibi entry yazın..
gibi durumlarla karşılaşmanın söz konusu olacagı anların başlığı.
seksenli yıllarda sokakta yaptığımız boktan esprileri filmlerine taşıdığı gibi sözlüğe taşıyacağı kaçınılmazdır.
sözlük yazarlarının iki nesli kadar eksilirdi yazar sayısı.

cem yılmaz ın esprilerinin 1. ve 2. nesilin entrylerine tekabül etmesi sonucu, yazarların eksiltilmesi durumu.

öyle ki;
* 1. nesilin cem yılmaz ın esprilerine karşı, söz konusu yarılıp ölme durumu.

* 2. nesilin sadece cem yılmaz ın entrylerine oy vermesi durumu.

* cem yılmaz ın yazması durumu bir süre sonra sözlükte 2 nesil yazarında öneminin kalmaması...

durum böyle iken cem yılmazın da kayıpları olacaktır elbet
* * -günlük * bu kadar entry giren insanın, doğal hayatının hepten yok olması yani hiç olmaması bir gerçektir.
cem yılmaz konuşmayı unutup, sadece yazacak. artık cem yılmaz yazmaktan yılacak.
tabii bu süreç içerisinde cem yılmaazzz, yılddıı dedik. öncelikle real de espri yeteneğini kaybetmiş, üstüne üstlük obez olmuş cem. *
* *

(bkz: cem yilmaz in arog da sicmasi)
kendisine bir girdide bariz küfür eden birisine özel mesajda sadece amele dediği için çaylak olurdu 3 günlüğüne. adaletin bu mu dünya derdi, o deli dolu adamdan eser kalmazdı on gün sonunda geriye.

"hadi len ordan keltoş" diye cevaplar verilirdi yazdıklarını altına bakınız olarak. bizim buradaki tartışma kültürümüz ne yazık ki bazı arkadaşlarımız için bu çünkü.

cem yılmaz sözlükte yazsa, çoğumuzun haberi olmazdı, çünkü bizler okumaktan ziyade yazmaya hevesli bir neslin evlatlarıyız.

çoğu arkadaş kendi yazdığını bile tekrar okuma zahmetine girmiyor, cem yılmaz yazmış, orhan pamuk yazmış fark etmezdi pek. kaynar giderdi.
cem yılmaz sözlükte yazsa yazar olur.
ilahi bana zor sorularla gelin ,ehu ehu!!!
eksi karması olurdu. gelir tespit yapardı, ibnenin biri direkt kötü oylardı.
şahsen cem yılmaz esprileri yaptığı için özenti bulur, eksi oy basarım.*
acun bütün sözlüge verir.
+cem bey sözlükte bilgi içerikli entry pek bulunmuyor
-arasın dursun pezemenk.
#6309377 nolu entryde kendini belli eder.
sadece bkz vermesi yüksek ihtimaldir.
kırıp geçirme hususunda sanıyorum kimsenin şüphesi olmayacaktır.ancak onun entrylerinden sonra entry girebilmek pek kolay olmasa gerek..
cok uzun yazmasina gerek yoktur zaten yeterli malzeme vardir. gosterse yeterlidir.

--spoiler--
su su su. hade eyvallah.
--spoiler--
"sözlük ağladı be" şeklinde esprilerin yapılması muhtemel hadisedir.
Hemen ertesi gün tüm yazarlara modlar tarafından onar tane peluş bebek alma zorunluluğu ve makbuzları da e-posta yoluyla iletme şartı getirilir. Asgarisi budur, ötesi kurtarmaz... değil mi cem buba
bu konuda herkes 1 milyon verse adamları nın çeşitli önerileri vardır.
kitap olur.*

(bkz: yaran ukte notları)
güncel Önemli Başlıklar