bugün

savaş ay'ın ortaya attığı idda, iddaya göre cem yılmaz hokkabaz filminin senaryosunu savaş ay'ın 1999 yılında şeytan torbası adlı fılm için yazdıgı senaryodan alıtılarla yaptığını söylemesiyle ortaya çıkmıştır.

http://www.haberturk.com/...cat=160&dt=2006/10/25
(bkz: serdar akar kurtlar vadisi ni benden çaldı)
bu cem yılmaz da tam arakçı olm denilesi durumdur. şayet ondan önceki filmi de araklamaydı. ya da elalem çamur atıp benden izi kalsın diyor.
(bkz: savaş ay polemik lafını benden çaldı)
hokkabaz' da fazla gülemeyen insanların gülmesi için söylenmiş bir cümle.

(bkz: vallaha mı)
aslında insanı düşündüren açıklama. savaş ay'ın savları oldukça kuvvetli.
(bkz: hakiki tosun paşa benim) *
(bkz: kill bill volume1'i ben çekecektim çaldı tarantino benden) *
(bkz: ben deli degilim birakin beni)
(bkz: bu konuda hakem ajdar olsun)
eğer gerçekse cem yılmaz bir daha kendisini toplayamaz diye düşündüğüm sav.
ilginç durumdur: eğer savaş ay'ın söyledikleri mahkeme kararı ile tescillenirse, cem yılmaz bir hırsız oluyor ve bu mahkeme kararına bağlı olduğu için o zaman ona hırsız demenin hiçbir hukuki sakıncası olmuyor...
neymiş efem, bir de savaş abi(!)nin senaryosundaki hikaye 1965 yılında geçiyormuş da, bu yüzden 1965ytl. tutarında manevi tazminat davası açacakmış. ha bir de neymiş(bunu da dün savaş ay'ın program yaptığı kanalın kardeş kanalında(yani aynı bokun soyunda) haberlerde izledim, cem yılmaz'ı bu meşhur etmiş. spiker kancığı kafayı sallaya sallaya di mi di mi di mi diye soruyor bu dallama da bir yandan "yok canım lafı mı olur" edalarında pişkin pişkin saçmalıyor. hay allahım yarabbim. bir tak bir dokun şu adama cemcim.
saçmalığın daniskası olan bir iddia olması dolayısıyla gülünesidir.
(bkz: meyve veren ağacı taşlarlar)
bir aralar bir atilla taş vardı cem yılmaz gora'yı benden çaldı diyen..
nerede o?
cem yılmaz her filinmde hırsızlık idialarına göğüs germeye alışmış olacak ki cevap vermeye tenezzül etmiyor bu iddialara.
komik..
acaba hokkabaz yeteri kadar ilgi göremedi de düzmece bir reklam kampanyası mı başladı diye düşündürdü bir an için... *
(bkz: wachowski kardesler matrix i benden caldi)
savaş ay'ın son zamanlarda gündemde olmaması nedeniyle polemik çıkartarak gündeme gelme çabası. şaşırmış kendini heralde.

yakında böyle şeyler söylemesi muhtemeldir;

- hokkabaz benim!
- ben cem yılmaz'ım!
(bkz: yıkıl)
evet, tabi..

o değil de;
(bkz: biz aşkı meleklerden çaldık)
bu kadarı da pes doğrusu dedirten savaş ay cümlesidir.tartışılmaz cem yılmaz zekası bu durumun da üstesinden gelecektir. savaş ay'ın tek takdire değer hokkabazlığı stüdyo 4 programını hokus pokusla ortadan kaldırıp yerine şapkadan tavşanlar çıkarması olacaktır sanırım.
yeni hazırladığı programsı şeyin * reklamını yapmak adına yapılan, savaş ay denen şahsiyetin ucuz numarası. (bkz: ben sana ünlü olamazsın demedim) *
içime su serpen açıklamadır. zira (#800897)
(bkz: hayır benden caldı)
savaş ay'ın sinirlenmesi halinde 'hanım koş içerden A takımımı getir' demesiyle cem yılmazı topluca basması durumudur.