1. 1.
  cem yılmaz ın perfect kazanacağı kapışma olurdu. (bkz: aduket) (bkz: street fighter)
  22 -5 ... zeki yaratik
 2. 2.
  cem yılmaz komedyendir şahan gökbakar ise levent kırca gibi taklit yapan bir oyuncudur. cem yılmaz her haliyle insanı güldürür makyaj veya kostüme ihtiyacı yoktur şahan ise onlar olmadan biz gibi sıradan bir adamdır.
  27 -4 ... seri arti oy veren insan
 3. 3.
  kıyaslaması dahi sinir bozucu olan karşılaştırma.

  (bkz: allah taş eder) *
  20 -2 ... free your mind
 4. 4.
  şahan gökbakarın mizah adı altında insanlara yutturduğu şeyle, cem yılmazın sanatı arasında koca bir uçurum var. guam çukuru ile everest gibi... şahan`ın yaptıkları kaba, seviyesiz ve düşünce inceliğinden yoksun...
  19 -5 ... the poet
 5. 5.
  cem yılmaz lionel messi'dir. şahan gökbakar sabri sarıoğlu.
  cem yılmaz kobe bryant'tır. şahan gökbakar gasper vidmar.,
  cem yılmaz gabriel garcia marquez'dir. şahan gökbakar mehmet coşkundeniz
  cem yılmaz çetin altan'dır, şahan gökbakar ayşe arman
  .....
  ..

  sürer gider bu..
  38 -10 ... free your mind
 6. 6.
  cem yılmaz premier lig'dir, şahan gökbakar bank asya 1.lig'dir.
  17 -1 ... guzunamca
 7. 7.
  (#3306415) şahan budur, cem yılmaz başkadır.
  2 ... in tyler we trust
 8. 7.
  yapılması son derece saçma olan karşılaştırmadır. cem yılmaz'ın başrol oynadığı filmler konu olarak çeşitlilik arz eder. * * * ancak şahan gökbakar'ın vizyona girmiş farklı bir filmini henüz görebilmiş değiliz. tvdeki skeçlerinde yarattığı bir karakterden yola çıkarak filmin devamını çekmiştir ve içerik, gülünenler, sesler, çekim bu iki filmde de ciddi bir paralellik arz eder. iki insanın tarzı çok farklıdır.

  işte sırf yukarıdaki saydığım bu sebeplerden bile bu iki güldürü ustasını kıyaslamak çok da mantıklı bir hareket değildir. örneklerle açacak olursak, dream theater ve iron maiden rock müziğin yaşayan efsane gruplarından ikisidir. dream theater ile iron maiden'ı kıyaslayıp yok abi ben ironcıyım yok dream iron'a yüz basar demek ne kadar çocukluksa bu iki yetenekli insanı da karşılaştırıp mizahta bile kutuplaşmalara sebebiyet vermek o kadar çocukçadır. eğer mizahtan hoşlanıyorsanız, hoş vakit geçirmek istiyorsanız ve de filmden çıktığınızda hayatınızda hiçbirşeyin değişmeyip hayatınızın aynı şekilde devam edeceğinin farkındaysanız bu iki insanın emek harcadığı, zaman harcadığı her filme gitmenizi, cem yılmaz'ın deyimi ile salyalar saçarak güldükten sonra hayatınıza kaldığı yerden devam etmenizi öneririm naciz olarak.
  1 -3 ... dream theater
 9. 8.
  kilo açısından karşılaştırılmaları gereksiz ikili. zira ikiside duba.
  1 -5 ... yagmurunsesi
 10. 9.
  (bkz: come on hodja)
  (bkz: come on man)
  4 -3 ... balyancho