1. 1.
  gerek karikatürleriyle, gerekse de erken dönem stand-up gösterileriyle kırıp geçiren, kendine hayran bırakan, haklı olarak bir fenomen haline gelen cem yılmaz'ın, iş çok sevdiği, nedense vazgeçemediği fantastik, kurgu-bilimsel senaryolar yazmaya gelince birden vasatlaşması, sıkıcılaşması, saçma sapan, yavan, zorlama bir dizi entrika ve esprilerle film kotarmaya çalışması, gerçek sevenlerini üzmesi.
  7 -3 ... enterdy
 2. 2.
  çok doğru olan tespit, cem yılmaz stand-up larını ve özellliklede telekoma çektiği cmylmz gösterisini * 36185327645 kez izlemiş biri olarak itiraf ediyorum ki yahşi batıyı bitirmedim, sıkıldım ve kapadım.
  ... krlmanu
 3. 3.
  filmleri de stand-up tarzında hayal etmesi ve her sahne de gülünecek diye kasmasından olabilir durumdur. bütünlük kayboluyor espriler sıradanlaşıyor böylece.
  arog'un fragmanları çok güzeldi gel gör ki film içinde o kadar benzer espriler yan yana gelince ve ana konunun da anlamsızlığa bağlanmasıyla espriler de sıkıcı geliyor.
  bir de filmlere aşırı beklentiyle girildiği için olay hayal kırıklığına dönüşmeye başladıktan sonra o hisle filmin tadı iyice kaçıyor.
  1 ... haricname
 4. 4.
  gora gibi absürd ve küfürlü bir şey yapmadıkça doğru tespittir. cem yılmaz gora adamıdır. arog ve yahşi batı filmleri gora kadar iyi değildir ha kötü de değildir. eminim ki birçok kişi "ceryan-ı tehlike-i vuku, emanetleri mabadına duhulu" cümlesini ilk dinlediğinde o dönemin osmanlıcasına ait cümlelerden biri sanmıştır ve daha böyle bir çok şey. ama film stand-up gösterisi değildir.
  ... crazymafya
 5. 5.
  Nutella severlerin ve genelde filmleri yarisinda terk edenlerin uydurdugu iddia.
  2 ... mavinin tutkusu
 6. 6.
  cem yılmaz derin içerikli 5 saatlik sanat filmi değil, turist ömer formatlı absürd komedi çektiğinden ve sadri alışık ekolünü benimsediğinden dolayı yanlış iddiadır. absürd komedide hikaye giriş gelişme sonuç aranmaz birleştirilmiş stand up skecleri bütünüdür.
  ... justakid
 7. 7.
  muhtemelen yeterince okumamasından dolayıdır.
  1 ... sakin ve sampiyon
 8. 8.
  ama para onda. *
  1 ... yuzustu gomulen
 9. 9.
  arif v 216 fragmanına bakarsak artık bir realite. ayrıca abisi can yılmaz da yazamıyor. senarist bul kardeşim kendine, senin çekerken eğlendiğin sahneleri biz izlerken eğlenmiyoruz.
  1 ... kompetan
 10. 10.
  cem yılmaz sallamıyor ki bu durumu. çünkü yapımcı kendisi. parasını basıyor yazdığı filmi yaptırıyor, başında bu olmamış diyecek bir otorite yok.
  5 ... istebuarimaya