1. 1.
    diyarbakır dicle üniversitesine söyleşi yapmak üzere davet edilen cem yılmaz'ın karşılaştığı öğrenci profili sebebiyle kalabalığı silkmemek için kendini zor tutması olayıdır.

söz alan tiplerin sorduğu sorular, yaptığı espriler ve şivelerine bakarak zeka ve ırk tespitlerini yapmak kolay.

https://youtu.be/fuC5vfI6iJQ

cem yılmaz'ın içine düştüğü lağım şuradan anlaşılabilir;

+Sizin başarısızlıklarınız nelerdir acaba ?

-Yav birgün dicle üniversitesindeyiz sohbet etmeye çalışıyoruz.

ayrıca 11. dakikadan itibaren adamın nasıl can çekiştiğini görebilirsiniz.
    24 -4 ... sapnu puas
  2. 2.
    Cem Yılmaz'ın sabrını tebrik ettiğim imtihan.

Şimdi bu tipler mezun olunca üniversite mezunu kategorisinde mi yer alacak?

Celal şengör Türkiye'de üniversite yok deyince şimdi daha iyi anlıyorum.
    18 -1 ... ulu tengri
  3. 3.
    ıyyy kapatalım ülkeyi gidip saklanalım bir yerde en iyisi..
    6 -2 ... artificialhuman
  4. 4.
    izlerken kendi hemşehrilerim adına utanmama sebep olmuş videodur. 10. dakikaya gelmeden kapattım. Berfin kanka napıyosun ya?

Kadim şehrimiz bu tiplerle mi temsil edilecek? Şimdi akıllara Diyarbakır insanı dendi mi bunlar gelecek direkt. Diyarbakır böyle aşağılanmayı hak etmedi. Neyse, kurunun yanında yaş da yanmamalı. Şahsım ve şahsım gibileri hâlâ gurur ve onur verici biçimde burada ve olmaya da devam edecektir...
    17 -17 ... essy
  5. 5.
    Sırf yorum okumak için youtube den açtım.iyi dalga konusu olmuş.
    6 ... lidyanetya
  6. 6.
    Gerçekten eğitimde nicelik artarken nitelik düşüyor bu açık. Sorulardan belli yani ortada boş yetişen bir nesil var ve bu ayıp hepimizin

Dicle üniversitesine Türkiye'nin her yerinden öğrenci geliyor bunu şehirle ya da belli bir toplumsal kesimle ilişkilendirip genelleme yapan kişilerin acil tedaviye ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.
    6 -3 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    (bkz: malum ırk)
    12 -2 ... the president
  8. 8.
    Üniversite yaş ortalaması ve bu kişilerin yetiştiği ortam belli. 90-2000 yılları arasındaki ciddiyeti beklemeyin zaten..
    2 ... esmer cocuk
  9. 9.
    Başkalarını aşağılamak mı ? O bir sike derman olamamış beyninle mi ?

Senin türk gençliği dediğin sabah akşam enes batur izliyor. Dön de bi çocuğuna bak di mi .
    ... prensest
  10. 10.
    üç dakikadan sonra izleyemedim.
    4 ... the dayi slx