1. 1.
    ------üst edit1---------

iş bu edit 11.10.2019 tarihinde cem yilmaz in mehmetçik vakfına yaptığı yüklü yardım sonrasında geçerliliğini yitirmiştir. Göt olup kalmamla sonuçlanmıştır.

------üst edit1---------

-----üst edit-----

vay ben beni silkeyim ki cem yılmaz hakkında yorum yaptım. ağzım dilim lal olaydı, sessiz kaldı diyen dillerim gopeydi.

-----üst edit------

Sevgili cem in fenerbahçe için bile bu kadar duyarlı olup canhıraç bir şekilde çaba sarfederken, ülke için bu kadar önemli bir mevzuda böylesi sessiz kalması durumu.

Kardesim sen cem yılmazsın insanlar senden bekliyo.

Her siyasi mevzuda şıp damlarken böyle bi durumda sessiz kalınır mi?

Bundan sonra yaprağımı giderim filmlerine, gösterilerine.

-----alt edit-----

vay ben beni silkeyim ki cem yılmaz hakkında yorum yaptım. ağzım dilim lal olaydı, sessiz kaldı diyen dillerim gopeydi.

-----alt edit------
    11 -29 ... gogocu
  2. 2.
    Adam CHP'li oğlum ne bekliyordun?
    9 -19 ... zall bana hep abi der
  3. 3.
    bunlar sokaktaki ota bile ortalığı velveleye verirken buna sessiz kalır. dostları üzülür sonra.
    7 -9 ... masklavi
  4. 4.
    cogunuz burada klavye askerligi yaparken cem yilmaz kışlalarda askerlere moral gosterileri duzenliyordu.
    bosuna dememisler; faşizm konuşma yasağı değil söyleme mecburiyetidir diye.

- sen bu konuda konuşmadin. o zaman sen hainsin.

ne guzel dunya ya. insanları söylemediği fikirleri için yargılamak, niyet okuyarak bok atmak.
    demek bu kadar kolay insanlari yaftalamak.
    24 -7 ... bigbangtheory deki ruh hastasi
  5. 5.
    Önce asker kaçağı siyasetçi çocukları konuşsun.
    Pembe götlü olanlar.
    13 -1 ... atlant isten gelenadam
  6. 6.
    Sanane kardeşim sanane ?
    sanki meşru müdafaa hakkının kullanımını savaş çıkarmak olarak gören mesaj paylaşmış gibi bir linç kültürüne sahipsiniz.
    Hani sosyal medyayı aşırı aktif kullanıp her gün sudan olaylar üzerinden onca paylaşım yapıp da bu kez sus pus olmuşsa o zaman yaparsın eleştirini.
    10 ... sweet mandarine
  7. 7.
    Pek çok ünlü asker kaçağı olup bedelli askerlik yaparken cem yılmaz gidip tam 18 ay askerlik yaptı.
    18 ay...
    Başlığı açan şahıs belki daha nizamiye görmedi. Ama kalkmış mehmetçik vakfına yaptığı bağış miktarı milyonlar olan, her sene rekor seviyede vergi ödeyen bir sanatçıyı eleştiriyor.
    Senin kaç paralık faydan var şu ülkeye acaba?
    28 -2 ... tengir budun
  8. 8.
    adamın askerlik süresi, hepinizin toplamından fazladır. gerizekalı olmak bedava amk nasıl olsa.
    6 ... serdarsl06
  9. 9.
    ne yapsaydı halaya mı dursaydı...
    gösteriş meraklısı değil....
    6 ... bul beni mahmut
  10. 10.
    Bedelli askerlikten önce askere gitmemek için ibneyim diyecek, etek giyecek kadar fırıldak olanların ve vatanseverlik ayağına yatıp bedelli askerlik yapan bazı yumuşakçaların kalkıp cem yılmaz için askerlik savaş vatanseverlik vs üzerinden eleştiri yaparken iki kere düşünmesini tavsiye ederim.

Sn dangalaklar, cem yılmaz dediğiniz adam isteseydi askere gitmez tecil eder veya bedelli askerlik yapardı. Buna rağmen askerliğini 18 ay yapmayı tercih etmiş ve üzerinde keskin nişancı tehlikesi yüzünden çelik yelek ile sahneye çıkmış biridir.
    Siz cem yılmaz yerinde olsanız Tarkan gibi kapağı yurt dışına atar veya sıradan bir okul kaydı ile okuyorum ayağına yatar 18 ay askerlik yapmazdınız.

Daha dün apo'ya övgü düzen açılım diyen, ışid için PYD YPG için muhalifler demokrasi için savaşıyor bir kaç kızgın müslüman genç. Alevî Esad'a karşı Sünnileri koruyan mücahitler diyen, Barzani için Türkiye seninle gurur duyuyor diyenler ve vs örnekler çoğaltılabilir...
    Hele ki bu insanlar cem Yılmaz'ı eleştirirken biraz dikkatli olsun.

Vatanseverlik milliyetçilik kimsenin tekelinde değil, hele sizlerin (bazıları için) hiç değil. bu vatanseverlik milliyetçilik bazılarının ağzına hiç yakışmıyor.

Evet, cem Yılmaz'ı bazı konularda eleştirebilirsiniz ki ben de eleştiriyorum.
    Ama vatanseverlik askerlik konusunda cem Yılmaz'a söz söylerken utanın biraz.
    9 -1 ... thebiggraywolf