bugün

marmara üniversitesi atatürk eğitim fakültesi öğretim üyesi doç. dr. bilal yorulmaz ile sarıyer mehmet ipgin ortaokulu din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni tuğba sarımsakçı akar, “cem yılmaz filmleri'nin din ve değerler açısından incelenmesi” adlı makalede dikkat çekici tespitlere yer verildi.

filmlerde cinselliğin, dekoltenin yoğun olarak kullanıldığı, eşcinselliğe yer verildiği, ibadetlere ise hiç yer verilmediği savunuldu.
arog :

https://www.youtube.com/watch?v=US6DEozeiBA

1:29'dan itibaren arif karakteri '' allahım bu klasik sahneyi bana yaşattığın için teşekkür..'' şükrediyor.

yahşi batı:

http://www.youtube.com/watch?v=5AluhkkgWPc

günah çıkarma sahnesi.
doğru tespit hiç bir filminde kelime-i şahadet getirilmedi ya da zekat verilmedi.
Harika bir tespit.
Milletin neden ateist olduğunun nedenini bulduk.
Pazar akşamı vaaz veren günah çıkaran papaz vardı ya.
Saman ithal eden bir devletin saptaması gereken en önemli konuya değinen başlıktır. Türk milletinin süperzeka olduğunun en üstün delilidir.
kendisi imam mı ?
uzayda , taş devrinde, vahşi batıda değil mi? bu benim de dikkatimi çekti hakikaten.
Ya hocam cem yılmaz eğer türk toplumuna göre hareket edeyeyim derse Kanal 7 de hz.Yusuf filmi çekip oynamak zorunda kalırdı.
Tespit gibi tespittir. Cem yılmaz, kafirliğe özendiren filmler çekmektedir. Biz osmanlı torunuyuz lan, bozarız bu oyunu.. Cem yılmaz'a yakışmamıştır.. Dinsiz, fetöcü ve kafir hokkabaz çıkmıştır.. Bundan sonra, filmlerini boykot etmek gerekmektedir.
Bu haber inşallah doğru değildir. Doğruysa bu üniversiteyi anca kayyum paklar. Şafak sezer'i rektör atayın bu üniversiteye.
iftarlık gazoz da verdi diye hatırlıyorum.

araştırmayı yapan hoca marmara hocası yani gereksiz biri.
filimlerinde kendini bir şıha badelettirse fena olmaz.
ibadet yokken

- cem yılmazın filmlerinde ibadete yer verilmiyor. cinsellik var bilmem ne var ibadet yok. kabul edilemez..

ibadet varken

- cem yılmazın filmlerinde ibadete yer verilmesi islama hakarettir. cinsellik var bilmem ne var böyle filmlerde ibadet olmamalı !!!!!!

bunun böyle olmayacağını iddia eden varsa bu ülkeyi terk etsin. bu siyasal islamcı denilen din tüccarlarının mağduriyet yaratamayacağı hiçbir durum yok. yeter ki din istismarı yapıp cepleri dolsun. allah kitap peygamber namaz niyaz kul hakkı vs hiçbir şey umurlarında değil.
ibadet ateşiyle yanıp tutuşan kitleleri cem yılmaz filmlerinin başından kalkıp en yakın ibadethanelerine gitmeye davet ettiğim daha ne kadar mağara adamı oluruz diye sınırları zorlayan başlık konusu. (bkz: cahil cahiloğlu)
Arif ışık uzayda namaz kılmayarak ne yapmak, nereye varmak istemektedir?
Aylak bakkal yumurtalarını tartar hesabı çalışan araşırmacıların araştırması. Pardon da ne bulacaksın filmde? Film işte... Filmleri iletişim fakültesinde araştırsınlar araştıracaklarsa... Böyle saçma sapan araştırmalar yapıyorlar. Ondan sonra başa profesör kesiliyorlar... Ayrıca biliyorsunuz Türkiye'de "tez pazarı" da var. Yani bu tezi söz konusu kişiler de yazmamış olabilir .
cem yılmazın sma için attığı tweet bazı kesimleri kızdırmıştı kendisine bu şekilde saldırılıyor.

bakınız bu kesim tarikat gibi yapılanma geçmişte tarikatlar ne yapıyorsa aynı taktikleri bunlar da uyguluyor mesela şuan karalama kampanyası başlatmışlar.
(bkz: iftarlık gazoz) filminde bol miktarda ibadet sahnesi var.
Lan zaten komediye, eğlenmeye karşısınız.
Kemal Sunal filmlerinin çoğunda yer veriliyor ama gene de beğenmiyorsunuz. Gerçi misvak okuyan adamlardan mizah beklemek abes kaçar.
Kimsenin gündeminde din olmasa ne güzel olurduyu anlayabiliriz buradan. Biraz ''bana ne bundan'' diyemez miyiz ya biraz
Adam dini film çekmiyor.cok normal.
"her film ibadete yer vermek zorunda" şeklindeki kanun maddesini ihlal eden durum.

mal mısınız abicim jfhgdsd.

Bakın daha ilginç bir şey söyleyeyim; avengers'da da ibadet yok mesela. iron man namaza durmuyor. black widow gusül abdesti almıyor.

cem yılmaz'ın da çok sikindeydi sanki din tacirliği.
güncel Önemli Başlıklar