bugün

sürekli kendini tekrarlamaktır.
(bkz: cem yılmaz ın dodilemesi)
cem yılmaz ın gizli günlüğünü eline geçirmiş ve orada ben artık yapacak espri bulamıyorum yazdığını görmüş kişi söylemi.
aksi halde
(bkz: götünden uydurmanın en güzel örneği)
bu kadar çok gündemde ve ekranlarda görülmenin doğal sonucu olarak ortaya çıkan durumdur.
kral gibi yaşayabilirsiniz ama insanların gözünde kral kalmak o kadar da kolay degildir.
hele ki bizim memlekette ..
emekliliği düşünmeye başlaması gerektiğinin kanıtı olan durumdur,ama daha bunun için erkendir.
cem yılmaz'ın 75 ve sonraki yaşlarında başına gelmesi muhtemel olay. *
dünyanın dönmeyi bırakması, her günün birbirini tekrar etmesi, dünya üzerinde yeni bir şey olmaması durumunda ortaya çıkması mümkün olan durumdur. hoş, buna rağmen bir yerden bir şeyler çıkarabileceği inancındayım. her günün yeni olay ve durumlarla birlikte doğması bu önermenin geçersizliğini kanıtlar.
adnan aybaba tarzı insanların komedi piyasasına girişinden sonra oluşan durumdur. adamların ekmeğini elinden alıyorlar. onlar varken espri üretmeye ne lüzum var.*
artık yapiılacak espiri kalmamasıdır.
topu topu 29 harf ile kaç espri yapılabilir ki?
(bkz: serdar ortaç)
cem yımaz'ın bu zamana kadar yaptığı onca gösteri ve filmlerden bi haber yaşama durumu.
(bkz: Türkiye de yaşayıp da espiri yapamayan insan).
" ya abi eskilerde her şeyi icat etmişler, bize icat edecek bişey bırakmamışlar " demekteki sığlıkla aynıdır.
gösterilerinde kendisinin de itiraf ettiği durumdur.

- ben bundan 10 önce de bunları söylüyordum , şimdi de
paranın a.ına koydugu için artık gerek duymadıgındandır. gülmeye başladıgımızda hepimiz parasının bitmeye başladıgını anlıcaz.
bence yapacak espri bulamazsa yaptığı işi bırakır diye düşünüyorum artık daha çok bir komedi bir sağlam sanat filmi yapmaya uğraşıyor diye düşünüyorum yoksa recep ivedik gibi bir filmi cebinden 10 kere çıkarır diyorum.
yok böyle bir şey.

adam zırt pırt yeni oyun, yeni film yazıp baymak istemiyor, hepsi bu.
bu başlığı okuduğu zaman sayısız espri türetebilir diyebileceğim hadisedir.
bir tat bir doku serisini izlemiş ve 2008 gösterimini görmüş insan söylemi, bunun dışında adam hazır cevap beyler laf etmek saçma olur.
(bkz: ne espriler yaptım zaten yoktular)
dünya petrol rezervının tukenmesidir.türkiyenin abdyi yönetip israilin gazzeden cıkmasıdır.ayrıca bülent ersoyun sünnet olmasıdır.
Türkiye gibi bir ülkede gündemin sürekli değişmesinden dolayı hic bir zaman gerçekleşmeyecek durumdur.

Cem yılmaz'in Geldigi nokta da buna imkan vermez.
espirileri loop etmesi tehlikesini de içinde bulundurmaktadır. o yüzden kendini film çekmeye adadı zaar.
adam espri makinesidir. ne yapar ne eder bulur.
(bkz: bak ip var amına koyim)