1. 1.
    an itibariyle türkiye youtube trend listesinde 2. sıradadır. dönemin siyasi koşullarına ilişkin tespitlerde bulunması, "şimdiki aklım olsa başka partiden girerdim. akp anamuhalefet olarak kalırdı" şeklinde beni benden alan cümlesi ve 23. saniyede sağ kolunda görünen dövmesi dikkatlerden kaçmamıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=w9bRclPnVCw+
    6 ... serdarsl06
  2. 2.
    "benim çok enteresan bir tarafım vardır. ahım tutar. aydın doğan bütün mal varlığını satmak zorunda bırakıldı. eğer bunu sayın cumhurbaşkanı yaptırttıysa * onu iki yanağından öperim" şeklinde bir cümle geçti şu an.

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
    2 ... serdarsl06
  3. 3.
    adamın sıfatından üç kağıt akıyor.
    6 ... bir klonu cok sevdim
  4. 4.
    bu ürkütücü gözler mason gözleri.
    bilen bilir.
    3 -1 ... jimmy tudeski
  5. 5.
    Dün izledim, çokmüş be cem uzan. Üzüldüm adamın haline.
    1 ... n dakota
  6. 6.
    Sesi kısıp altyazısız izleyince 'ulan ne karizma ne döktürmüş ' dersiniz.

Içeriğe bakınca; aydın doğan a , ferit şahenk e ahı , ülkeye dönmekten korktuğu, yaptıkları hayali yatırımları, artistliklerini anlatıyor.

Birazda baba vatan özlemi sıkıştırıp ağlamış , ver coşkuyu yapmış.
    3 -3 ... forza besiktas
  7. 7.
    Röportajı yapan çocuğu zorla oturtmuşlar sanırım böylesine acemi birinin bbc de olması gülünç bir olay adam akıllı soru bile soramamış. Kınıyorum...
    1 ... 2023 bor karteli
  8. 8.
    ingilizce dil seçeneği ile izlesem lan ne cool herif diyeceğim röportajdır.
    ... hacileflef
  9. 9.
    bunun düzenlediği konserlere giderdik, vatandaşa ikram edilen yemeklerini yerdik. başbuğ cem uzan ulu hakan diye bağıran çengel bıyıklı arkadaşlarım falan vardı.
    ... kafam bir milyon
  10. 10.
    Adam varoş mahalle kadını gibi “benim ahım tutar” diyerek delirdiğini ispat etmiştir. Ahım tutar ne lan? Senki dünyanın en büyük şirketlerini dolandırmış adamsın, yanlışlıkla seçimi kazansan ülkeyi köy satan ağalar gibi içindeki marabalarla satardın. Yaşadığın travma ne yapmış sana?

(bkz: Halk balkon konuşması değil after party istiyor)
    ... li rojhilate dile min