bugün

başlığın tam hali, "cem yılmaz tarkan ve şahan gökbakar'ın kaz dağlarındaki eyleme destek olup devletin fidan dikelim çağrısına tepkisiz kalması" şeklindedir kaz kafalı kardeşlerim.

ne yalan söyleyeyim benimde kafama takılmıştı bu durum, "benimde" diyorum çünkü sabah gazetesi de değinmiş bu konuya, durumun farkına varıp "cem, tarkan ve şahan dün neredeydiniz" diye sormuş.

hakikatten beyler, dün neredeydiniz? o çok duyarlı olduğunuz konu, uğruna tweetler atıp, tepki gösterdiğiniz çevre için inanılmaz bir organizasyona imza attı, 11 milyon fidan dikimi için kolları sıvayıp işe koyuldu.

daha günün yarısında ise dikilen fidan sayısı neredeyse 14 milyonu buldu. bir değeri yok mu nazarınızda bu durumun? "ağaç ve çevre" duyarlılığınızı ateşlemeye yeterli değil mi, yoksa dikilen fidan sayısını mı az buldunuz?

tabi yha, ışıklı partimiz cehebe olsaydı deyil 14 milyon, on yüz bin milyon fidan dikilirdi deyil mi?

https://www.sabah.com.tr/...amp;utm_campaign=facebook
Sn içişleri bakanı Cmylmz ın bu tür olaylara tepkisiz kalması durumu.
Yazık.
Sayın orman ve köy işleri bakanımız cem yılmaz, tarım bakanımız gökbakar ve çevre ve şehircilik bakanımız tarkanın ağaç dikimine sessiz kalması durumudur, yazık.
faşizm konuşma yasağı değil söyleme mecburiyetidir.
roland barthes.
Göz önündeki ünlülere boylarından büyük anlamlar yükleyip, neticesine serzeniş etmektir. Gerçek yetkilileri tembelliğe alıştıran bir türk sporudur.

Biri müge anlı'yı dedektif sanıp, "şu cinayeti niye araştırmıyor" der,

Biri necati şaşmaz'ı kurtarıcı sanıp, "gezi olayında mikrofon uzatarak saçmalamasını sağlar".

Ben ünlü olsam sizi devamlı trollerim lan. Feci eğlencelisiniz.
(bkz: Bi bitmediniz amk)

(bkz: Cem Yılmaz'ın baldızımın evden kaçmasına sessiz kalması)