1. 1.
  muğla üniversitesi iktisadi idari bilimler fakültesinin dekan yardımcısı ve doçentidir, efsanedir. verdiği matematiksel iktisat dersini bölümün yüzde altmışı alır. dersi geçme yüzdesi ise eğer cem hoca insaflı zamanındaysa (ki bu ben okula geldim geleli sadece bir kez olmuştur sebep yoklama listesinin orhan pamuk kitaplarının kalınlığına yaklaşmış olmasıdır) oldukça yüksektir fakat normalde yüzde onlar civarındadır.çok hızlı konuşur, öğrencilerle pek diyolağa girmez, sınavda ne kadar zor soracağını anlatırken gözleri parlar, kumaş pantalon altına giydiği nike'ları ve kırmızı süveteriyle bile çok karizmatiktiktir, fakültede hocayı gözüne kestirmeyen kız yok gibidir, bekardır,köteklide çizgili pijama atlet ve sabo terlik üçlemesiyle görmüşlüğmüz vardır.
  1 ... ofelya
 2. 2.
  hiperaktif ve komplekssiz insan.
  -1 ... mrka
 3. 3.
  Cem hocanın hiç bir dersinin geçme ortalaması 19 olamamıştır. Kaldıki Muğla üniversitesin de herhangi bir dersin geçme ortalaması 40 puan dan daha düşük olduğunu okuduğum dört yılda görmedim. Cem hocamla ilgili yorum yazan arkadaşlar çok merak ediyorum, hocamızın üniversitemizde akademik en çok makele yazan ve bu makaleleri ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanan yegane hocamız olduğunu, en çok alıntı yapılan iiBF öğretim üyesi olduğunu biliyorlar mı? Bir öğrencisi soru sorduğunda bu hoca cevap veremedi diyebiliyor mu? Cem hocadan cevap alamadıkları tek bir soru var mı?
  Acaba yaz okuluyla ilgili yazı yazanlar hocanın en sevmediği derslerin yaz okulunda verdiği dersler olduğunu bilmiyor mu? Hocam hakkında atıp tutanların sadece ve sadece dört sene boyunca marmaris gökova senin, bodrum benim diye arkadaşlarıyla gezip tozan yazları asla Muğladan ayrılmayan nerde turist orda biz diyen ve sonrada da yaz okulu çok zor, bu okul bitmez diyen ve üniversitemizin en donanımlı hocasını kötüleyen insancıklar olarak görüyorum, yazık.
  ... cahit48
 4. 4.
  çok iyi galatasaraylı ve f1 hastası ve orda'da mclaren mercedesi tuttuğunu sürekli söyleyen önemli kişi.
  ... amedan