bugün

bunun esprileri artık baydı ama kendisi kesin öldü.

olum adamın cenazesini falan getirdiler otopsi de yapılmıştı.

inanmayan googleden baksın.
Mezarı nerede peki?
öldüğüne inanmıyorum ben o çocugun.
bu adam intihar ettiyse ben de bu sabah yeniden doğdum şu an kundaktan yazıyorum. adalet satın alınır mı alınmaz mı sorusunun cevabı bu adam.
(bkz: o kim)
herkese şaibeli gelen intihardır, saygılarımla.
Duyduğum ilk andan beri inanmadığım ve asla inanmayacağım sözde intihardır.
(bkz: cocuklara uyduruk masallar anlatmak)
(bkz: yersen)
gerçekse mantıklı bir iş yapmış insandır.
intiharının fazla ilgi çekmemesi için bu zamanda intihar etmiştir.
pek çok insan gibi benimde kafamda soru işareti bırakan haber. acaba gerçek mi? belki kaçırdılar , bi başkasının cenazesini verdiler. yani asla olmayacak bişey değil para bu adamlarda herşeyi yaparlar bunlar. benimle aynı düşüncede çok insan vardır eminim.
O daha yaşıyo muydu? Sorusunu akla getirdi. Hak mı yerini buldu bilemem ama 48 saatte 33 insan öldü memlekette bu kadar konuşulmadı. Yanlış zamanda ölüyorlar denge bozuluyor.
ışid piyasaya çıktı kendi havası söndü diye bunalıma girmiş olabilir.

Eyy cem..! Unutma, senden büyük allah var.
üzüldüm ben şahsen.
ne diyelim allah rahmet eylesin öte tarafta.
inandırıcı değil. ancak doğru ise de kızın babası tarafından yapılmış olabilecek bir hadise.
(bkz: caps or it didn t happen)
ölüsü görülmeden inanılması oldukça güç olan şaibeli haber.
aile zengin nasılsa, oğlunu ülke dışına kaçırma gücünü kullanıp bu olayı tamamen unutturmayı düşünmüş olabilirler.

o cesedin fotografı görülecek, başka yolu yok.
iliklerine kadar doğru haberdir.

öncelikle bu cins haberlere inanmayan tipleri daha az hollywood filmi izlemeye davet ediyorum.

dublor bulacak, getirecek hapishaneye hücreye sokacak, sonra boğacak, sonrada gerçek cemi çıkaracak he? savcılar polisler gardiyanlar da uyuyo zaten dimi?

üstüne bir de şunu demezler mi? "bu kadar çok kişinin inanmaması ülkede adalet sisteminin ne kadar yerlebir olduğunu gösterir" lan bsg! inanmayan da sen ve senin gibi chp li tipler zaten sizi sallayan mı kaldı lan şu koca ülkede?

sen önce pkk lıları kurtarmak için kobaneye girelim diyen kemalin hesabını verde sonra konuş, dürüst adamdı değil mi bu kemal ? bir an bile inanmamıştık bu masala artık siz kendi çapınızda takılırsınız.
Yalan haber. Hani görüntü, kanıt.
Sevincli bir haberdir. Cok sevindim. Oldurenin ne dileği varsa allah kabul etsin. Cok guzel bir temizlik yapmis. Darisi orospu cocugu apo'nun basina.
kendi etmiş kendi bulmuştur. kafa keseceğine racon kesseydi şimdi belkide 2 gençte hayatta olurdu.
metin feyzioğlu'na başsağlığı dileme sebebidir.
içimin yağlarının eridiği an.
numaradır. bu koduğumun ülkesinde hiçbir şeye inanmayacaksın.