1. 1.
    şayet doğru ise söyelencek tek söz vardır: vicdanından kaçamadı...
    7 ... turgut ozben
  2. 1.
    bu elemanı salmadılarsa ben de bişey bilmiyorum haberidir.
    17 -2 ... memocan2468
  3. 2.
    yazık olmuş çocuğa, doğranması gerekti, tek parça gömülecek şimdi görüyor musun dedirten üzücü durum.
    5 -2 ... saveas
  4. 3.
    haber doğru mu şüphelidir. zira ülkede her türlü yavşaklık var.

ama doğruysa acı çekerek gebermiş olması yüze sıcak bir tebessüm yerleştirir. hadi bakalım soğuk toprağa doğru uğurlayalım seni. bir gün gelir işeriz.
    6 -1 ... inis mona
  5. 4.
    Ölüsünü görmeden inanmayacağım hede. Belki de öldü süsü verip ceza evinden cıkarttilar. Yabanci ülkeye kaciracaklar. Zenginlerden herseyi beklerim.
    9 -1 ... birasansorboslugu
  6. 5.
    Sanmıyorum. Adam zengin, Türkiye deki adalet sistemi zengine zor işler. benim hukuk sistemine güvenim kalmadı.kurgu olabilir Türkiye ye girmesi yasaklanarak kimliği yok edilip ölü gösterilir ve yurt dışına kaçırılıp orada bir ömür yaşar. Son zamanlarda Silivri ve 17 Aralık olaylarını göz önüne alırsak neden olmasın. 24 yıl hapis ve intihara daha az ihtimal veriyorum.
    4 -1 ... bufuz
  7. 6.
    beni garip duygulara sevketmiş haber.
    bir ölüme sevinemem. ancak bazı ölümler var ki insan nasıl üzüleceğini bilemiyor..
    allah günahlarını affetsin. başka ne söyleyebilirim ki. "birşey söylemek zorunda misin amk" diyenler de haklı aslında. sustum.
    2 ... judas
  8. 7.
    neden bunca zaman sonra cem neden.
    2 ... melankoyar
  9. 8.
    bir gencin bitişi.
    para hırsına bürünmüş bir aile ve onun kafasına çakallık yerleştirdikleri bir kız. bu çocugun hayatının bitirdi.
    yazık.
    2 -1 ... trane46
  10. 9.
    insan doğramayı bırak, öldürmeyi bırak, öldürmeye teşebbüs bile edenlerin asılması gerekirken, gençliğinin baharındaki bir kızı belki de bir hiç uğruna canice katleden birinin ölümüne üzülecek halimiz yoktu herhalde dedirten durum.

caydırıcı cezalar olmazsa bu böyle devam edip gidecektir. adam doğra 10 yıl yat çık, tecavüz et 5 yıl yat çık.

nerdeyse tecavüzcü ile evlendirilip birde ödüllendirilecekti yasayı geçirebilselerdi. bir de bunu yapanlara üzüleyim. oldu ne güzel dünya. devletin bunlara hapiste yedirdiği yemeklerin parasını da biz veriyoruz ayrıca. haram zıkkım olsun.
    1 ... saveas