bugün

şayet doğru ise söyelencek tek söz vardır: vicdanından kaçamadı...
bu elemanı salmadılarsa ben de bişey bilmiyorum haberidir.
yazık olmuş çocuğa, doğranması gerekti, tek parça gömülecek şimdi görüyor musun dedirten üzücü durum.
haber doğru mu şüphelidir. zira ülkede her türlü yavşaklık var.

ama doğruysa acı çekerek gebermiş olması yüze sıcak bir tebessüm yerleştirir. hadi bakalım soğuk toprağa doğru uğurlayalım seni. bir gün gelir işeriz.
Ölüsünü görmeden inanmayacağım hede. Belki de öldü süsü verip ceza evinden cıkarttilar. Yabanci ülkeye kaciracaklar. Zenginlerden herseyi beklerim.
Sanmıyorum. Adam zengin, Türkiye deki adalet sistemi zengine zor işler. benim hukuk sistemine güvenim kalmadı.kurgu olabilir Türkiye ye girmesi yasaklanarak kimliği yok edilip ölü gösterilir ve yurt dışına kaçırılıp orada bir ömür yaşar. Son zamanlarda Silivri ve 17 Aralık olaylarını göz önüne alırsak neden olmasın. 24 yıl hapis ve intihara daha az ihtimal veriyorum.
beni garip duygulara sevketmiş haber.
bir ölüme sevinemem. ancak bazı ölümler var ki insan nasıl üzüleceğini bilemiyor..
allah günahlarını affetsin. başka ne söyleyebilirim ki. "birşey söylemek zorunda misin amk" diyenler de haklı aslında. sustum.
neden bunca zaman sonra cem neden.
insan doğramayı bırak, öldürmeyi bırak, öldürmeye teşebbüs bile edenlerin asılması gerekirken, gençliğinin baharındaki bir kızı belki de bir hiç uğruna canice katleden birinin ölümüne üzülecek halimiz yoktu herhalde dedirten durum.

caydırıcı cezalar olmazsa bu böyle devam edip gidecektir. adam doğra 10 yıl yat çık, tecavüz et 5 yıl yat çık.

nerdeyse tecavüzcü ile evlendirilip birde ödüllendirilecekti yasayı geçirebilselerdi. bir de bunu yapanlara üzüleyim. oldu ne güzel dünya. devletin bunlara hapiste yedirdiği yemeklerin parasını da biz veriyoruz ayrıca. haram zıkkım olsun.
inandırıcı gelmeyen haber.
Doğruysa hak yerini bulmuştur.
benim adım gültepe adlı dizide olan benzer bir olaydır, izleyenler bilir.
büyük ihtimal hapishanedeki mahkumlar zorla asmıştır.
intiharının ardından artık bu tezahüratın da bir anlamı kalmayacaktır. http://www.youtube.com/watch?v=HRyt2OnsoEk
Doğranarak temzilenmesi gerekirdi, olmamış bu.
nasılsa türkiye karışık, milletin derdi almış başını gidiyor. fırsat bu fırsat hadi bir yalan ölüm haberi, yalan bir cenaze töreni, hadi sahte kimlik ve yurt dışı tatili. kamuya cesedi gösterilip ikna edilmeli.
son günlerde internette okuduğum en güzel haber. gözlerimin içi parladı sevinçten. ayrıca sevindik diye insanlığımızı zikmeye yeltenen topik yazarlara burdan sesleniyorum. (bkz: bi siktirin gidin amk)
ajanslara düşmüştür. insan öldürmenin verdiği vicdan azabı. kendi iç hesaplaşmalarının sonucu olsa gerek üzerine çeyrek asır hapis cezası. insanı öldürmekle bitmiyor vebalı gece kafası yastığa değdiği zaman çıkıyor. allah rahmet eylesin.
iNŞALLAH doğrudur dediğim olay... gebersin şerefsiz!
"yok be olm" denmesi gereken durum.

Şimdi şöyle bir durum olamaz mı mesela? Bunun ailesi argo tabiriyle taşaklı bir aile. Bu zibidiyi öldü gibi gösterip kimlik değişimi ile yurt dışına çıkarsalar. Kimin nereden haberi olacak? He sorarım sana en zalimin oğlu/kızı?
Çok da umrumda dedirten haber. iyi olmuş.
büyük bir ihtimal dublör hapiste yattı bunca sene. ölen de o oldu ve konuya kilit vuruldu.
ülke yangın yerine dönmüştür, iç savaş gibi tehlikeli bir söz zikredilmektedir ki; olay gündeme bomba gibi düşer.
nasıl bir ükeyse artık...
Söylenecek en güzel şey; su testisi yine su yolunda kırılmıştır. şimdi en büyük mahkemede, mahkeme-i kübra'da adalet sahibi Allah'ın adaletiyle yargılanacak. Kalan tüm çocuk sahibi ailelere bu çocuk ve münevver karabulut örnek olsun artık.
Bence tek açıklaması aile sırları ne kadar büyük bir sır ki oğullarını kaybetmeyi Göze aldılar.

Bir sır iki can hadi Hayırlısı.