bugün

bir kaç şerefsiz, adi hayvan tarafından açılmış facebook grubu. bu nasıl bir hayvanlıktır, anlayan beri gelsin.
kız kardeşi olmayan, muhtemelen kıllı bir herifin götünden dünyaya gelmiş kimseler.
http://www.facebook.com/s...4420184245&ref=search
üye olunup bilimum küfürler edilebilecek gruptur.
garipoğlularıgillerden para kazanan g.vatlardır.
(bkz: efendim)
edit: tamam kötülemeyin artık. ama şunu belirtmek isterim bu başlığın altına o... çocuğu yazsaydım ne olacaktı. yakalanacak mıydı bu zırtopoz. hadi yakalandı. türkiye'de olan milyonlarca cinayet aydınlanacak mıydı? hiç sanmıyorum. türkiye'de olan biten o kadar gelişme varken 3 aydır bir kızın katledilmesini konuşuyoruz.
cinayete ses çıkarmayan, caninin suç ortağıdır sözünü duymamış, ya da duymuş ama 'vicdanını küseresel ekonomi pazarlarında satılığa çıkaran' alçak insandır.
her gün bir yenisi açılan facebook grubu. bir tanesi güya ülkü ocakları tarafından açılmış münevver karabulut'a hakaret eden video alparslan türkeş isimli kullanıcı tarafından paylaşılmıştır. yarın öbür gün chp karşıtları böyle bir grubu chp'ye yıkar, facebook kapatılır bir sitenin daha bokunu çıkarmanın bedelini öderiz inşallah.
adi bir cinayet olayını medyatikleştiren, maç izler gibi "taraf tutup galbiiyet bekleyen", türlü türlü abidik tartışmalar çıkaran gündelik kültürle taşak geçen, ona inat olsun diye çıkıntılık yapan kişiler de olabilir bunlar. sanki adamlar "cem garipoğlu onun bunun çocuğudur" dese ölen kızın ailesi çok raahtlıycak. lan ne boş işler bunlar...
http://www.facebook.com/group.php?gid=44330010963

pkklı piçlere ülkücüleri kötülemek için yeni bir malzeme çıkmış.
(bkz: götümüzle gülüyoruz)
cem bizi de kes bunu yapan bunu da yapar.
(bkz: cem garipoğlu/#5371690)
c.g'nin kendisi gibi satanist arkadaşlarından başkası değillerdir.
(bkz: para)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)*
şu sözlüğe başlık olmaya değmeyecek insanlar topluluğu. normal insanlardan farklı , sıradışı olmuş oluyolar güya.
ıslak odunla dövülesi insan grubu.
neyini savunuyorsun? diye sorduran insan(!) gurubudur.
duvarında bolca küfür olan facebook grubu.
şeref denilen kelimeden nasiplerini almamış, zırnık kadar değeri olmayan topluluk.
farklı olmaya çalışarak, dikkat çekmek isteyen insancık gurubu.
facebook adlı "sosyalleşme ağında" bulunan grupların adıdır.
ve bu gruplara, cem garipoğlu'nun yakalanmasını isteyenlerden daha çok insan üyedir ( toplam yaklaşık bin kişi ) ki asıl ilginç olanı da budur.
milletçe sadist insana açlığımız varmış gibi böyle bir gruba üye olanlar nasıl insanlardır, aklım almıyor.
meraktan şöyle bir yorumları okudum ve hayretler içinde kaldım.
münevver de güzelmiymiş de cem onda ne bulmuşmuş da... suç münevverdeymiş d, haketmişmiş de... böyle bir sürü saçmalık.
hatta "ceem beni keseydin ben daha güzelim" gibi yorumlar bile gördüm.
söylenecek pek birşey yok... sadece ohaa!...
tck'ye göre suçludurlar.

sigarasini ters yakan asik'in uyarısı üzerine edit: eleman, henüz hüküm giymediği için böyle bir şey de söz konusu değilmiş şu an için.
amerika'da yaygın olan seri katilleri yüceltme kültü'nün türkiye'deki tezahürüdür. gerçi cem garipoğlu seri katil değildir ama tek cinayetle celebrity olmuştur.

bu insanlar, bonnie and clyde, ted bundy, charles manson, Aileen Wuornos gibi hayvanları yücelten, onları birer celebrity yapan hayvanların birer benzeridir.
o guruba üye olan bir kıza mesaj attım, sen neden buraya üyesin diye, kızın cevabı aynen şöyle: ben bu guruba cem gariboğlu'na tepki olsun diye katıldım, tepkimiz gerekli yerlere ulaştı...

ben ne demek istediğini çözemedim, mal bunlar mal.
psikopat ve sapkın ruhlı yaratıklardır.
güncel Önemli Başlıklar