1. 1.
  yüzde elliden yüksek olmasıyla birlikte kesin yargı içermeyen ihtimaldir. bir adam düşünün ki eş cinsel ve bu adamın mükemmel bir sesi var. söylediği şarkılarla duygularını hissettirebilme yeteneğine sahip. bu adama hayran olan erkeğin de eş cinsel olması muhtemeldir. düzgün vücutlu, güçlü sesi olan bir adama aşık olmaktan daha normal bir şey olmadığına göre haklıdır da bu zat cem adrian kişisine hayran olmakta.

  ayrıyeten hatırlatılması gereken bir önemli husus da eş cinselliğin bir hastalık, suç, sapkınlık ya da bir hakaret olmadığıdır. eş cinsellik kişinin gelişim safhalarında yaşadığı olaylara paralel olarak ortaya çıkabilir. bu demek değildir ki yaşadığı olaylar kötü olacak. kendisine çok iyi örnek olmuş homoseksüeller de örnek alınmış olabilir. kimse doğuştan cinsel hayata atılmaz. cinsel kimlik zamanla oturur. neyse konuyu fazla dağıtmadan cem adrian'a bağlayalım.

  bu güzel insanın söylemekte olduğu şarkılarda da eşcinsellik vurguları görebiliriz. söz gelimi ''bir adam severken, bir adam giderse'' şeklinde kurulmuş olan rastgele seçtiğimiz bir cümleden bunu görmemiz gayet rahat bir şekilde mümkündür. bu şarkıyı söyleyen birine hayran olmak ona aşık olmaya yakın bir duygudur. farklı kavramlarmış gibi durmasına rağmen bu iki kavramın birbirine yakınlığı da su götürmez gerçeklerdendir. sevmek suç değildir. kötü bir şey hiç değildir. kötü olan aslını inkar etmek, kendine olduğunun dışında biri gibi davranmaktır.

  tekrar belirtmek gerekir ki söz konusu cümledeki eş cinsel tabirini hakaret olarak kabul edeceklere acımaktayım. korkmayın. homoseksüellerin de insan olduğunu, normal olduğunu söylemekle homoseksüel olunmuyor.

  bir sonraki genellemede sevişmek üzere. pardon, görüşmek üzere.
  5 -11 ... yavuzum
 2. 2.
  her erkek ve kadındaki heteroseksüel olmama ihtimali kadardır.
  2 ... dr cureklibatur ve bay arkin
 3. 3.
  escinselligin dogustan geldigi gercegi goz onune alindiginda dogustan cem adrian hayrani olma ihtimali kavramini doguran sey.
  3 -1 ... tulippaa
 4. 4.
  yan flüt çalan erkeğin gey olma ihtimalinden daha az bir ihtimaldir.
  1 ... bir arti bir
 5. 5.
  müziğin ruhuyla çükünün ruhunu ayıramayan kişilerin uydurduğu ihtimaldir.
  2 -1 ... futurefallen
 6. 6.
  cem adrina hayran olmakla cem adrianın sesine hayran olmanın arasındaki farkı ayırt edebilme ihtimeli.
  2 ... beytepeyeulasimnedenzor
 7. 7.
  cem adrian da kim diye merak edilen durum?
  not: gerçek.
  ... thebiggraywolf
 8. 8.
  cem adrian eşcinsel mi lan sorunsalını akıllara getirir.
  ben bilmiyodum. öyle mi lan?*
  1 ... oinone