bugün

siksinler öyle erkeği. zira ibne olma ihtimali yüksektir bu erkeğin. cem adrian dinleyen erkek hormonlarını kontrol ettirmelidir. çünkü kafam erkek gibi bir erkeğin cem adrian ı dinleyebileceğini algılayamıyor. ha bir de duş sokağı dinleyen versiyonları var ki benzer.
muhtemel gay.
kişisel yönelimlerle,müzik tarzının alakası olmadığını düşünen mantıklı erkektir.
mor ve ötesi dinleyince ateist olunmadığı gibi cem adrian dinleyincede gay olunmayacağını bilir.
cinsiyet fark etmez. cem adrian dinleyen insanın müzik kalitesi oldukça iyidir. cem adrian dinleyen erkeğe dönecek olursam, duygusaldır. ve duygusal olmak güzeldir.
o zaman hiçbiriniz how i met your mother izlemeyin, barney'e hepiniz yarılıyorsunuz. kimse james blunt dinlemesin. çünkü o da gay. kanında birazcık duygusallık varsa ve biraz müzik sandığınız dıptıs kaktıs yerine seste kalite arıyorsan dinle ulan!
nedeni çok açık, bir kıza yaranmaya çalışan erkektir. bu devirde kızların cem adrian bu adamın ses telleri normalden 3 kat uzunmuş (şaşırmış ve ağzı açık smiley) demesi farz olduğu için, "ayh cem adrian çok iyi" diye başlayan konuşmalarına katılmak isteyen, aslında teoman dinleyen erkek "aynen ya bende çok seviyorum onu" der. kız "aa hangi şarkısını?" deyince erkek "ee çoğunu seviyorum ya ayrım yapamam şimdi" der. kızı etkilediğini düşünür, ama kız saf olsada aptal değildir (yada belki öyledir) hiç etkilenmez. bizim oğlanda söylediği yalanla kalır efendim.
Normal erkektir.
Sadece şarkı sözleri için dahi dinlenir.
Essentials albümü hariç tüm albumleri elimde ve severek dinliyorum..
Essentials albümü türküleri kendine has yorumu ile söylemiş pek hoşuma gitmedi,ama odam kireç tutmuyor şarkısını dinleyebilirsiniz bu albümdende.
diğer albümlerini tehmin edip tüm hödük erkek arkadaşlarınıza dinletmenizi tavsiye ediyorum.
meyillidir, ya da biz bunları yazarken çoktan meyil etmiştir bile.
muhtemelen abazalık canına tak etmiş, artık bir kız elde etmek için bu yola başvurmuş erkektir.
cem adrianın müziğinden zevk alan erkektir. müzik kalitesi yüksektir. ayrıca müzikle erkekliğin ne alakası vardır. şayet yarıla yarıla izlediğiniz amerikan dizilerinin başrol oyuncuları gaydir ama güldürüyo adamlar ne yapalım. ki apple ın yeni başına geçen adam da gaydir ama dünyaları yönetiyo adam.
kişinin dinlediği şarkıcıdan cinsel tercihinin bulunabileceğini gösteren başlık. bu arada cidden bi boka benzemiyo adamın sesi. ama bu onu dinleyenleri gay yapmaz.
yazarı eksi yağmuruna tutan erkektir ayrıca.
kendısını dınlemıyorum ama şarkılarının tarzı uymadıgından dınlememekteyım yoksa dınleyen erkekte hiçbir sorun bulunması gerekmemektedır.
(bkz: ılık)
(bkz: bülent ersoy dinleyen türkiye)

(bkz: zeki müren dinleyen türkiye)

ne tür bi zihniyetle büyüdünüz anlayamadım ama sen adamın cinselliğini dinlemiyosun, şarkılarını dinliyosun. ha tabi bu başlığı açacak ya da karşıtı sözler savuranların gizli eşcinsel olmaları muhtemel. müzik evrenseldir diye de bi söz vardır düşünmenizi isterim.
bu sadece cem adrian için geçerli değil, fikirleri için bi müzisyen dinlenilmiyorsa, sen hiç müzik dinleme daha iyi.
Benim kasli, esmer, kibar konusan ve surekli sayisiz kiz arkadaslarini anlatan kuzenimdir.
en yakın arkadaşımdır.her bunalımlı anında açıp moda girer.
sanatın cinsiyeti ırkı yaşı yoktur her türlü sanata ve sanatçıya saygı duyulduğu gibi bunu dinleyen insanlara sadece hayvanlarda olan zekadan düşünceden yoksun 2 tip yargı ile yaklaşmak çok yanlıştır günümüzde bir öküz bile beethoven, mozart gibi sanatçıların eserlerini dinleyebiliyorlarken birkaç kendini beğenmiş "hayvanın" sanata ve sanatçıya çamur atmak adına dediğim gibi hayvanlarda bulunan 2 yargı ile erkek ve kadın yargısı ile yargılıyorsa bu düşünce dikkate bile alınmamalıdır. bir köpeğe ne kadar sanat dinletirseniz dinletin sizi ısırmasına engel olamassınız çünkü düşünemez yapabileceği tek şey odur ama bir insana bir müziği dinlettiğiniz bu kişiden müzik hakkında kendi görüşlerini yorumlarını bekleye bilirsiniz ama bir hayvandan asla.
allahın belası bir çift insan müsvettelerinin müziğe, drama, yalnızlığa, şefkatsizliğe dair hiçbir bok bilmeden önyargı ile yaklaşan soysuzlara karşı duran ben ve bizler. hayatta hiçbir derdi olmayan insan(lar)ın cem adrian dinlemeyeceğini bildiğimden dolayı, içinde bastırmış oldukları eşcinsellik dürtüsünü karşı tarafa intikal ettirerek maskülen yanını ön plana çıkaran, böylece içini rahatlatıp aslında bedenen erkek fakat ruhani olarak bir fahişeden farksız insanlar yığınına damarlı 2 kolum da girsin. daha ne diyeyim? eşeğe altın semer vursalar eşşek yine eşşek.
allaha yakın benden çooooooooooook uzak olsun erkeğidir.
son derece çekici erkektir.
duygusal erkektir.*
akil erkektir.
spartacus izlemeli tiyatroya gitmeli lana del rey dinlemeli kitap okumalı satranÇ oynamalı elleri manikürlü olmalı bütün bunlar varsa ona bitilir.
dar görüşlere aldırış etmeden ruhunu doyurabilen erkektir.
güncel Önemli Başlıklar