bugün

öncelikle direk belirteyim başlık ekşiden alıntı. açan yazarın ismini hatırlayamıyorum kusura bakmasın. bulursam editlerim.

sanırım panda görünümlü jeoloji profesörü sayın celal şengör, geçtiğimiz günlerde ekşi sözlüğe konuk olmuş ve soruları cevaplamış. tabi bizde böyle olaylar olmadığı için mecburen ekşiden mekşiden başlık araklamak zorunda kalıyoruz. zall allah seni bildiği gibi yapsın. şu yaşımdan sonra düştüğüm durumlara bak.

işte o sorulardan birine kendisine "dışkınızı yediniz mi? beğendiniz mi? yemek isteyenlere ne öneririsiniz" diye inanılmaz kültürel, entellektüel, ufuk açıcı, dünya ve yaşantımızı sorgulatan bir soru sorulmuş.

(ben ekşiye bok çukuru deyince kızıyorsunuz. bak gördünüz mü ne oldu şimdi)

kendisi de efendim şu cevabı vermiş. adam vedat milor gibi her çeşidini denemiş. tebrikler valla.

https://s3.eksiup.com/d15ee7efd490.png
Adam bukakeci çıktı, ilim-bilim yalan.
https://twitter.com/akits...tatus/1049785411294375937

https://twitter.com/gazet...tatus/1049742175632801795

alın size kaynak birbirlerine çok farklı kutuplardaki iki kaynak ikisini de sevmem ikisi de çomar.
kendi itirafı olan bir ifadedir. meraktan yapmıştır. inek ve dağ keçilerinin de dışkısını yemiştir. ama bu kendi dışkısı yerine şeyhinin dışkısını yiyen dincilere dert olmuştur.

edit: bu durumu şeyhin bokunu yemekle denk görenler olmuş. bak birinde kendi bokunu yiyorsun diğerinde şeyhin bokunu sana yediriyor. birincisi hür irade ile olur ama ikincisi ahmak iradesiyle olur.
bok yemenin bile canhıraş savunulduğu bir dünyada yaşadığımızı göstermiştir.

bu kafayla şeyhin bokunu yiyen insandan ne farkın kalıyor? sen de kendine, kendi dünyandan şeyhler ediniyorsun işte.
amk biz desek böyle birşey tecavüzcü ilan ediliriz neredeyse adam deyince bilimsel oluyor. öyle olmasa bile linç edilmiyor.
iyi bok yemiş. Pis herif. Bilim bu mu yani şimdi?
Bok sever Celâl derdim hep haklı çıktım.
görsel
ulan diğer insanların bilim adamları dünya dışındaki madenleri konuşur bizimkiler bunu konuşuyor sizinle paylaşmak istedim bazıları savunmuş bilim için merak etmiş dedi eyvallah doğru bir yaklaşım açısı da söylemesi duyurması tamamiyle gündeme gelmektir.
Four eyes one celal.
meraktan göte de vurdurmuştur bu.
(bkz: atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun)

görsel
contranın ters yön şarkısında işlenen bir konudur.
Her koku yemişti bir kendi koku kalmıştı yemedik.
Bir tek leylek kaldı.hadi hoca sen onuda yaparsın.
Hocam “bok yiyorum” diye hava basma, domuzlar da yiyor. Tek kral sen değilsin.
o nasıl b.k lan nike logosu gibi.
Bazı konuşmalarından belli oluyor.
--spoiler--

şeriatçılar : Biz deve sidiği içiyoruz.
ateistler : o da bişe mi? biz kendi b.kumuzu yiyoruz.

--spoiler--

hayır canım, biz ateistler bok falan yemeyiz. o, celal Şengör denilen cunta sevicinin bunamaya başlamasıyla ilgili bir durum; bizimle bir ilgisi yok.
(bkz: celal şengör ün kendi dışkısını tatması)
Kim ne bok yerse yesin bizene sözünün özüdür.
Aklıma şu fıkrayı getiren hadise;

--spoiler--
Temel cerrahi olduğu zamanlar, bir kadın gelir:

Temel sorar:

-Şikayetin nedir hanımefendi?

Kadın cevap verir:

-Doktor bey, ne yesem onu sıçıyorum, pasta yiyorum pasta çıkıyor, et yiyorum et çıkıyor,der.

Temel biraz düşündükten sonra cevap verir.

-O zaman bok ye…
--spoiler--
iyi bok yemiştir. zaten bok gibi herif.
damak zevki meselesi.
sadece kendi dışkısını değil. birkaç hayvan cinsinin de dışkısını tatmıştır.
güncel Önemli Başlıklar