bugün

Beton yetmeyeceği pek bir aşikardır, lakin heykelinin içine de kendisini sevmeyenleri hapsederek yapılırsa tadından yenmeyecek bir eylem olacaktır.
elimde imkan olsa uşak meydana bir tane dikerdim de belediye akpli bu cahil zihniyet müsade etmez heykeli söker vallahi.
bir kemalist'in çıkabileceği en yüksek seviye = heykel dikmek.
Helada Sıçar vaziyette inşa edilmelidir.
Bilgiler doğruysa kendisinin yayınlanmış 1826 makalesi var ve bu makalelere 12658 atıf yapılmış. Sanıyorum 12 kitap yazmış. Bildiğimiz kadarıyla 10 ödül almış. Ki 200 makale yazmış ve 3 ödül almış olabilir. Yine bu onun başarısını gölgelemiyor.

Ve insanlar onu hâlâ bok ile hatırlıyor.

şaşırmıyorum. Türkiye; markete, hastaneye ya da kaldırım kenarına kakasını yapan insanların görüntülerinin servis edildiği, insanların toplanıp onları linç ettiği ve yaklaşık 4 ay boyunca kaka yapan insanın gündem olduğu bir ülke. Askerini bir terörist canlı canlı yakarsa 1 saat, bir insan hastaneye kakasını yaparsa 4 ay gündem olur.

Bu nedenle celal şengör'ün kaka ile anılması aşırı normal. Sanıyorlar ki sorun celal şengör'de, bu da sahiden çok ciddi bir sorun.

Konuya dönelim. Bir heykelinin olması ya da olmaması mühim bir mesele değil.
Bu saygısız adamı sevenler var ya alayınız ağır sıkıntılısınız bir de heykelini de yapın tam olsun.
görsel
Yanına da bir adet bok heykeli dikelim en önemli icraatı onun tadına bakmak sonuçta.