bugün

türkçe problemi yaşıyor olması muhtemel olan üşüyen erkektir. havalarda soğudu. üşüyor ayaklar.
kız çok çirkindir ve erkek dışarı çıkmadan önce üstüne bir şey al diye uyarmıştır muhtemelen. üşüdüğünde de gıcığına vermeyip ders alsın istiyordur. kız çok çok çirkindir muhtemelen.
ceketin cepleri delik olabilir. diger kızın kokusu sinmiş olabilir. ceket les gıbı olabilir. olabılır yani.
çocuk musun sen banane falan diyorsun. Tokatı basıp gidilesi erkektir arkadaşım.
(bkz: götoş)
üşüyen erkektir. o da insan saygılı olalım.
o soruyu sorduruyorsa bile erkekliginden suphe duyulan erkek.
ben gelirken bir ceket getirdim başka ceketim yok diyen erkekle aynı değerdedir.
Ceket orijinal adidassa yaşanabilecek hadise. (bkz: adidas bu adidas götünü satsan alamazsın)
samimidir bence. angara'nın ayazında kim kime, neden ceket versin ki*.
ceket boyleyse hakli olan erkektir. zira bu ceketi yalniz ozel insanlar giyebilir...

http://galeri.uludagsozluk.com/r/508655/
kız "ceketini verir misin?" diye sorana kadar ceketini vermemiş olması, zaten öküz olduğunun kanıtı olan erkektir.
Meselede erkekten ziyade o kız olmamış arkadaş. Sen Üşüyorsun sendeki can; elemandaki ne oluyor?? Press tv mii?
kendi isteği ve centilmenliğiyle veriyorsa senindir vermiyorsa zaten hiç... neyse.
kalın giyeydin madem; o incecik şeyle tabi üşürsün erkeğidir.
-üşüyorum ceketini ver nuri.
+günün en güzel saatleri bunlar veremem lavinya.
yapmacık davranmaktansa samimi davranmak daha iyidir.
adidastan almıştır.
görsel
oncelikle hanzodur ve ayni zamanda sadece kendini dusunen varliktir.
Samimi bir o kadar da odun erkek modeli.
adamlıktan nasibini almamış, direk terk edilesi erkektir.
Birbirini tam bulmuş erkek ve kızdır. Ceket isteyen kız ne amk erkek bakar hava soğuk, eşek değil ya usulca çıkarıp örter kızın sırtına ceketini. Hadi istedi kız banane diyen adamın kafası ne.
daha böyle birine denk gelmedim. ne kadar titreseler de dişleri birbirlerinde vursa o cümleyi duymamak için(- madem üşüyecek tin neden ince giyindin. ) kesinlikle ceket istemezler zorla giydirmen lazım ki ben istemedin sen verdin demek için.
üşüyen bayan ile işi olmayan erkektir. kıymeti daha çok bilinir. malum seversin sikerler, skersin severler felsefesi.
iyi yapan erkektir. Havayı bilmiyor muydu sanki. Ona göre giyinseydi. O erkek de insan. Sen üşüyorsun diye o da mı üşüsün. Tamam vermesi apayrı bir şey ama sırf erkekten ceketini istemek için ince giyenler olmaya başladı. Yapmayın.
tatlış bir eşitlikçidir. Kadının korunması zorunluluğu gibi bir saçmalığı siktir eder. Kadına kendi başının çaresine baktırır. Ayrıca söylemeden edemicem bunun üstüne dönüp kıza 'qapaq' dese yeridir.
kız soğuktan ölsün de yeni bir kız arkadaş bulayım diyen bencil erkektir.
= aşkım karda kışda çıktık üşüdüm bak, ceketi ver yarim.
+ bas git olum ya. geçen verdim ceketi üzerine kuş pisledi. ondan önceki haftayı hatırlatıyım mı? çiviye taktın lan! yok sana ceket falan.
= aman iyi be. bundan sonra her isteneni vermeyiz bizde.
+ ( mavi ekran )