1. .
  yaptığı onca şeyden sonra kafasında kendisini cehennemin daimi misafiri olacak sanan zihniyetin "lan gidince boş kalmayalım, oduncu olsak bile kardır" mantığından hareketle girişebileceği eylemdir. Cv sine yazacaklarının yanında nereye ve nasıl göndereceği de bir muammadır orası ayrı tabi. *

  (bkz: czas - cehenneme zebani alım sınavı)
  1 ... blindguardian
 2. .
  cehennemi doldurması muhtemel pek çok doktor, mühendis, politikacı vb. gözde meslek sahipleri olacağı düşünülürse mantıklı yaklaşılabilecek eylem.
  1 ... koko
 3. .
  "o kadar kazanda adam kaynatmışlığımız var, tip desen ordan da yırtarız, e dünya yaşamında bir nevi zebaniydim de ben. evet bu bilgi ve birikimimi cehennemde de kullanmalıyım" diyen bünyelerin yapabileceği durum olsa gerek.
  ... gokhann
 4. .
  (bkz: cehennemden cennete dikey geçiş yapmak)
  1 ... sivrisinekvekaranfil
 5. .
  (bkz: sozluge getirisi olmayan basliklar silinir)
  -2 ... dabaddah
 6. .
  güncelliğini hergün eklemeler yaparak ancak koruyabileceğimiz, bitmek bilmez angarya
  ... vaylo
 7. .
  yapılmalıdır.

  düşünüyorum da, eğer insanlar her yıl en az bir kere neden cehennemde olmaları gerektiği konusunda bir cv hazırlıyor olsalardı, dünya çok daha güzel bir yer olurdu.
  1 ... falso
 8. .
  deneyim:
  yazlıkta 8 senedir mangalları ben yakarım.
  1 ... batis
 9. .
  ad : nobran ne
  soyad : ya
  doğum tarihi : 1982
  kul hakkı: çocukluktan beri yerim!
  zina : Uzman
  daha onceki cehennem tecrübeleriniz :çocukkene evi yakmıştım, orda kafam yandı! bir de deneme amacıyla elimi fırına sokmuştum zaten o günden beri kullanamıyorum!ha bir de afrika sıcaklarında montla güneşlendim!
  hobileriniz: Karşıdan karşıya geçen yaşlıların yanından kıçımla gülerek hızlı hızlı geçip gitmek, cami duvarına zevkle işemek!*
  3 -2 ... nobran ne ya
 10. .
  ne olursan ol gel felsefesine sahip olan zebaniler cehenneme gitmek isteyenleri memnuniyetle ağırlayacaklarından boşa gönderilecek cv lerdir.
  ... rainfall