bugün

cehennem de zaten midi fırın ya izleyebiliyorsun camdan günahkarı yeterince pişmiş mi içi kanlı mı kalmış diye.

lan bak ben ateistim, sikimde de değil sizin ne bok yediğiniz. ama dinler ile ilgili az çok bilgi sahibi bir ateistim, sizin bu tasvirleriniz ve benzetmeleriniz kendi dininize göre sizi cehennemlik yapıyor, farkında değil misiniz?

bir kere başlıktaki söz ile kemalistlerin cehenneme gideceğini öne sürüyorsun. kendini allah yerine koymuş oluyorsun bunu derken farkında olmadan, sen allah mısın da kimin nereye gideceğine karar veriyorsun?

kaldı ki kurandaki cehennem tasvirine göre böyle bir şey mümkün değildir;

O gün münafık erkekler ve münafık kadınlar o iman edenlere şöyle diyeceklerdir: "Bize bakın da sizin nurunuzdan alalım?" Onlara: "Arkanıza dönün de nur arayın!" denilir. Aralarına kapılı bir sur çekilir ki, onun içinde rahmet, dışında da azap vardır. (HADiD/13)

Elleri boyunlarına bağlı olarak onun dar bir yerine atıldıkları zaman da, oracıkta yok olmayı isterler. (FURKAN/13)

Kapkara dumandan bir gölge altındadırlar.

Ki ne serindir, ne de faydalı. (VAKi'A/43-44)

işte yine bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan cahil bir kitleyle karşı karşıyayız. kendisi cehenneme gidecek haberi yok malın.
hmm. kemalistin cehennemde yanacağına bu kadar emin olabiliyorsa bunu söyleyen ancak tanrı olabilir. dinsizim bu adamların yarısı kadar şirke girmiyorum be.
senin gayya kuyusunun dibinde olmayacağın ne malum kardeş?
"Sonsuz cennet hayatımda" birde. Eleman galiba tapulu belgeli cennet arsası almış gibi konuşuyor. Tövbe estağfurullah. islam saldırganlığı yasaklıyor ilk önce bunun farkında olmak gerekir. Tatlı su islamcılığı yapmayın burada. Takva ancak kalpte olur ve herkese de ben şöyle dindarım benim şöyle imanım var diye peşkeş atmaya gelmez islamiyet. Yazık.
Malın müdür olmuş halinin geleceğe ilişkin hayali.

Not: her tavuğun bir ambar hayali vardır.
Duydumuz mu, öldükten sonra bakire fahişeleri ile birlikte, bir sarayda yaşayıp, kendisi kadar zeki olmayan insanların kızartılmasını izleyecekmiş, şizofreni herif.
cennet cehennemden farklı bir mekan olduğundan olmayacak önerme.