bugün

Çok komik ve manidar su görürmez gerçektir.
Ak parti yoldaşlarına küfredip ak gençliğe troll, g.t kılları gibi laflar edip;
-boz hoyvonsovoroz!
Diye bağırmaları karakterden yoksun olmalarından kaynaklanır. Sizin başkanınız önce alevi mi değil mi onu açıklasın. Deniz baykal neden o sektöre girdi onu anlatsın. Siz önce yediğiniz haram lokmaların, başörtülü bacıma üstleri çıplak kişilerin ve siZin cehapeli sürünüzün yaptığı tacizin hesabını verin. Görüntüler varmışmış yokmuşmuş montaj kardeşim montaj! Kadın var diyor sizin 15-20 tane üstü çıplak çapılcuya mı inanılır yoksa benim başörtülü masum, yanında bebesi olan bacıma mı?

--spoiler--
ins: insan sığmadığı için öyle yazılmıştır. Cehapeli ve mehapeli yobazlar anlayamaz diye böyle buyurma gereksinimi duydum.
--spoiler--
türküm diyemeyenlerin, tayyipe tapanların, anam babam çocuğum tayyipe feda olsun diyenlerin birleştiği malum güruhun saçma entrylerinden biridir. hayvanseveriz diye g.t kıllarını da sevip taşamı dönelim.
(bkz: malumun beyanı)
ak partilileri sevmeyenin hayvansever olmasını yadırgıyosan bu durumda hayvan sen oluyosun amk. hani bu şey gibi hayvanlara küfredip hayvanseveriz diyolar gibi. seni sevmiyorum ama hayvanları seviyorum. demekki bir hayvan senden daha sevilesi.
normal durum. insanlar boktur, hayvanlar gerçek dostlarımızdır, sadıktır. Hayvanlar adına 12 senedir hiçbir icraat yapmamış akp'nin arkasında duranlara da burdan allah varsa belanızı versin diyorum.