1. 1.
    bakınız bir kare. bu millet size oy moy vermez.

cehapeli belediyelerin özeti
    -8 ... laz ziya
  2. 2.
    Hizmet ve çalışmaktır. Yolsuzluk yapmazlar.
    -1 ... 1 station insani
  3. 3.
    Ülke özetidir.

Bir kısmı hazineden yeteri kadar pay almıyor bu da doğru bir bilgi olarak geçebilir

Ancak bu yapabilecekleri hizmeti yapmadıkları gerçeğini de değiştirmez (bir kısmının)

Zaten ayağım sağlam bir sonraki seçimi de kazanırım diye bir şey yapmıyorlar. Sadece CHP mi yapıyor bunu? Hayır.

Bayburt belediyesi çalışıyor mu? Hayır.

Yani işin özü siyaseti takım tutma işine çevirmek. Bir kişi ben kesin kazanırım diyorsa çalışmaz bol bol yatar.

CHP çalışmıyorsa git başka partiye var akp çalışmıyorsa da keza öyle. Bu algı oluşsa işler düzelir.
    -1 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    arkadaşlar biliyorsunuz

akabelilerin genellikle beyni yoktur

ama her konu da fikri vardır.

bakalım okumaları varmıymış.

oku.

https://galeri.uludagsozl...1%C5%9Fmas%C4%B1-1752258/
    ... timur cengiz hulagu
  5. 5.
    arnavut taşlarının üzerine asfalt döşerler şeklinde özetlenebilir. gerçi a haber durumu biraz abarttı ama olsun. *
    (bkz: kartal belediyesi)
    -1 ... cengelkoyolurmasal
  6. 6.
    yerel seçimlerin giderek yaklaşmasıyla piyasaya sürülen yandaş medya ve yandaş user atraksiyonlarından biri daha. tamam eleştirelim, eleştirilecek yönleri var tabii de, böyle genelleme yoluyla gömerek o iş olmaz gençler.
    ... usualsuspects
  7. 7.
    chp nin kalesi izmir için aile şirketlerine dönen hizmet sektörleri demektir.

izsu gibi izban gibi firmalar aziz beyin akraba ve yakınları ile doludur. sadece benim 2 arkadaşım bu torpil ile oralarda çalışıyor.

evet, herkes tanıdıklarına yardım etmek isteyebilir, peki ya dışarıda kalan gerçek nitelikli kesim?
    ne farkı kaldı o hep eleştirdiğimiz akpden?

en iyinizin amk. o belediye başkanlığına dantel koysan bu kadar yönetir zaten.
    -1 ... yastiklagezen
  8. 8.
    cehapeli belediyelerin özeti
    1 -1 ... bir istanbul beyefendisi