bugün

Tüm genellemeler yanlıştır, bu bile. (anonim)
ibb seçimlerinden önce akabe 2050 ye kadar yetecek suyu sağladık diyordu

seçimden sonra anlaşıldı ki yaptıkları baraj delikmiş.

böyledir dincinin işi

oynar coti başiii.
Hayret Muhalefet lideri erduvan bu konuda yorum yapmamış lan.
türk seçmeni tanıdığı şeytanı tanımadığı meleğe her daim tercih etmiştir.

bundan mütevellittir ki cehe(ha)pe başa gelmese de bereketlidir.

bitmiyor amk.
alakasız bir tespittir. bu tür olaylara particilik davasıyla yürümek oldukça gereksiz. ve komik değil.
saman bile üretemeyecek kadar kaçmadı daha bereket....akkafirler kadar bereket kaçıran bi olay mı var?...
Çok afedersiniz bayım söylemeden edemicem, sizin bu orospu çocukluğunuzu son 60 yıldır gücü elinde tutan sağ görüşlü gavatlara borçluyuz. sevgiler...
15 yıl öncesine kadar tecavüz nedir bilmezdik. sağ olsun partimiz başımızda, her gün bir cinayet, tecavüz, şehit haberleri.. birinden biri gelmedi mi şaşırır hale geldik. bekaret beyinde çoktan bozuldu. giren girdi.
Parti Taraftarlığı filan yapmam. Öyle parti sarhoşu filan da değilimdir. Fakat doğru bir tespittir.

Ve şimdikilerin de aslında bereketi kaçırıyor olduğu bir gerçektir. Hepsi birbirinin aynısı kendi siyasi ideolojilerinin peşinde koşup duruyorlar. Ve hepsi koltuk derdinde, güç derdinde, şöyle bir baktığımda kürsülerde konuşanlara, devlet ve halkın dertlerinden ziyade "o bana bunu dedi." "biz bunu yaptık.""en iyisi biziz en doğrusu biziz." istisnasız bütün partilerin söylediği de şudur; "Biz iktidar olmadan önce şunlar şunlar yoktu, bakın şimdi daha iyi durumdayız daha güçlüyüz." halkın önüne istatistikler sunarlar zaten anlamayacaklarını zaten her şeye "he" diyeceklerini bildikleri için bu ve benzeri gösterileri yaparlar.

Zaten parti taraftarlığı, fanatikliği kadar saçma, anlamsız bir durum yoktur. Sanırım bu durum sadece bizim ülkeye mahsus bir durumdur. Öyle ki futbolda, siyasette; yıkım, kan hoşumuzamı gidiyor nedir? anlamadım. Hep bir şiddet, kavga var.

Bu yüzden particilik kadar saçma bir durum yoktur.

Bu durum zaten çocukluktan itibaren empoze edilmeye başlıyor bizlere, bizde fonksiyonel olarak bize verileni ortaya çıkartıyoruz.
akp iktidara gelince de "bekaret" kaçıyor.
görsel
görsel
görsel
2. Dünya savaşı Zaman'ını bugüne örnek gösteren ahmak zihniyet.
akape geldi istikrar geldi.
dönemsel bakıldığında bahsettiğiniz zihniyet gibi olmamak için erkek tecavüzlerin arttığı bir zihniyette yaşadığımızı unutmamamız gerekir. sapıkların prim yaptığı bir başka ülke bir başka yönetim yoktur.
görsel
görsel
beynini 1980'lerde bırakmış yazar beyanıdır. günün koşullarından bağımsız kalmıştır.
Bak hele bak yazar kasayı fırlatan (O dönemden sonra da AKPKK'ya ot verdiğinin açıkça belli eden) esnaf o konuya dair ne söylüyor!

http://www.cumhuriyet.com...u__Adam_gibi_adammis.html
Şimdi olsa başa gelecek olumsuz hadise.
dolar 1.70 olduğunda bereket kaçıyormuş 3 tl olduğu zaman ne oluyor bolluk bereket mi oluyor.eğer zenginseniz daha zengin oluyorsunuz ama bilmiyorsunuz askeri ücretli bir aile nasıl geçinir.
Içeri girmek korkusundan kimsenin yazar kasa fırlatamadığı. Aç karnımızı ithal edilen yiyeceklerle doğurduğumuz ve bir çok şeyin olduğu böyle bereketi de ben istemiyorum. Bereket anlayışınızı bafiliyorum müsadenizle.
dolar 1,4 lira olunca ecevit e kasa fırlatanlar şu anda rahatlar mı ?
edit : 2 lira diye biliyordum. düzeltme geldi.
güncel Önemli Başlıklar