1. 1.
  cehape nin iyi parti nin yancısı durumuna düşmesi

  Faşizme karşı birleşmeyenler faşizmin zindanlarında birleşirler.
  12 -2 ... konglamere lenf nodu
 2. 2.
  sucukçu muhasebecisi'ni yüce divan'da yargılatacağını söyleyen mhp'nin kimin yancısı olduğunu, kıçı kırık mhp'nin sözüyle erken seçim kararı alan akp'nin kimin yancısı olduğunu iki dakika düşünmeyen rahatsız yandaşların boş lafıdır.

  maaşallah maaşallah!.. sabah sabah pek bir ataksınız... sanırım ücretlerinizi aldınız, bir gayret atıldınız. aferin... üç kuruşa tav olmamışsınızdır umarım.
  8 -1 ... rumeli71
 3. 3.
  yancı'lık lugatını dilimize düşüren akape ve mhp'nin ömür boyu susması gerekir..
  15 ... kutsal cesi 2
 4. 4.
  Mhp'nin Ak partinin yancısı olması durumundan daha uygun bir durumdur. Hiç değilse ilkeleri birdir yolu birdir yolcusu birdir. Her şey demokrasi, özgür ve tam bağımsız bir türkiye için.
  1 ... sivasli bey
 5. 5.
  Meral Akşener ile dalga geçenler, varsa yoksa Kılıçdaroğlu'nu övenler hatta övüp bitiremeyenlerin şimdi yüz ifadesini çok merak ediyorum. Yaaa siyaset böyle yapar adamı işte.
  1 ... peri10
 6. 6.
  iyi anlaşmışlar hayırlı olsun..
  Yanlız giden 15 chp li vekilin yüzünden düşen bin parça. Melul mahzun üzgün süzgün; "Bizi kirli emellerinize alet ettiniz, alacağınız olsun" der gibi. Şimdi iyi partiye kayan sözde bozkurtların suratını görmek lazım esas. Rahmetli Türkeş mezarında ters dönmüştür herhalde. Chp seçim sürecinde bozkurt işareti yapacakmış öyle diyollaaa...
  -1 ... gazeloglu
 7. 7.
  kadrolarına kattıkları türkeş ve bahçeliyi partilerinden göndermeden konuşmasın oğlum birileri. o onun yancısı bu bunun yancısı. zamanında doğudaki oyları almak için teröristlere yancı konumuna düşenlere 2 çift laf etmeden gelip buralarda konuşmayın yok yere.

  meral ablanın çamaşırları ortaya çıkınca imiş. lan kadın kendisi söylüyor 7 göbek sülalemi araştırın bir tane feto bağlantılı insan çıksın siyasetten çekileceğim ama malum şahısta aynı araştırmayı yaptırtsın eğer onun çıkarsa o da siyaseti bırakacak sonrasında diyor. hodri meydan diyor yani bunlar hala çamaşır mamaşır derdinde. bu attığınız iftiralar bir gün boğacak sizleri. bu dünyada olmasa diğerinde kaçarı yok o dilleriniz tersine dönecek gırtlağınızı yarıp çıkacak dışarı.
  5 ... mel mel bakan gibson
 8. 8.
  olm, devlet kadrolarını fetoculara verirken akp kimin yanıcısıydi dingiller. barzani bile geldi zart çekti size burada. kepaze ettiler sizi köpek oldunuz kürtlerin eteğinde. hey gidi günler.
  3 ... kafam bir milyon
 9. 9.
  Sandığa gömülecek partiler ittifakı.
  Oley
  -1 ... hakan yavas
 10. 10.
  Temeli olmayan tespittir efenim. Temeli yoktur çünkü ne iyi parti chp'nin yancısıdır ne de chp iyi partinin. Bu söylentiler tıkanan demokrasi yolunu açma çabalarana bok atma eylemidir, lanetlenmesi gerekir.söz konusu cekil verme eylemi takdir edilmesi gereken saygıyi hakeden çabalardır. Ysk'nın iyi parti için son ana kadar sonuç açıklamaması ve olası tahminler iyi partiyi ekarte etme çalışmalarının olacağına isaret ediyordu ama bu dahiyane siyasi hamle bu oyunu çöpe attı. Olay bundan ibaret. Trollerin veya trollümsü vekillerin ne dediğinin önemi yok. Kendileri istedikleri partiden adam devşirince onun adı dava oluyor başka partiler diktaya karşı çıkmak için siyasi hamleler yapınca yancılık oluyor. Hadi anam hadi gevezelik etme.
  ... mazeretim var wasabiyim ben