1. 1.
  cehape nin iyi parti nin yancısı durumuna düşmesi

  Faşizme karşı birleşmeyenler faşizmin zindanlarında birleşirler.
  12 -2 ... konglamere lenf nodu
 2. 2.
  sucukçu muhasebecisi'ni yüce divan'da yargılatacağını söyleyen mhp'nin kimin yancısı olduğunu, kıçı kırık mhp'nin sözüyle erken seçim kararı alan akp'nin kimin yancısı olduğunu iki dakika düşünmeyen rahatsız yandaşların boş lafıdır.

  maaşallah maaşallah!.. sabah sabah pek bir ataksınız... sanırım ücretlerinizi aldınız, bir gayret atıldınız. aferin... üç kuruşa tav olmamışsınızdır umarım.
  8 -1 ... rumeli71
 3. 3.
  Akape’nin senelerdir malum bir örgütün yancısı olması gerçeğinin yanında solda sıfır kalır.
  3 -1 ... taciturnn
 4. 4.
  yancı'lık lugatını dilimize düşüren akape ve mhp'nin ömür boyu susması gerekir..
  15 ... kutsal cesi 2
 5. 5.
  Mhp'nin Ak partinin yancısı olması durumundan daha uygun bir durumdur. Hiç değilse ilkeleri birdir yolu birdir yolcusu birdir. Her şey demokrasi, özgür ve tam bağımsız bir türkiye için.
  1 ... emrekanat12
 6. 6.
  Meral Akşener ile dalga geçenler, varsa yoksa Kılıçdaroğlu'nu övenler hatta övüp bitiremeyenlerin şimdi yüz ifadesini çok merak ediyorum. Yaaa siyaset böyle yapar adamı işte.
  1 ... peri10
 7. 7.
  iyi anlaşmışlar hayırlı olsun..
  Yanlız giden 15 chp li vekilin yüzünden düşen bin parça. Melul mahzun üzgün süzgün; "Bizi kirli emellerinize alet ettiniz, alacağınız olsun" der gibi. Şimdi iyi partiye kayan sözde bozkurtların suratını görmek lazım esas. Rahmetli Türkeş mezarında ters dönmüştür herhalde. Chp seçim sürecinde bozkurt işareti yapacakmış öyle diyollaaa...
  -1 ... gazeloglu
 8. 8.
  şer ittifakı kurulmuştur.

  meral aplanın çamaşırları ortaya çıkınca bakalım cehapeliler nasıl kıvıracak?
  -3 ... kifayetsiz kelimeler
 9. 9.
  kadrolarına kattıkları türkeş ve bahçeliyi partilerinden göndermeden konuşmasın oğlum birileri. o onun yancısı bu bunun yancısı. zamanında doğudaki oyları almak için teröristlere yancı konumuna düşenlere 2 çift laf etmeden gelip buralarda konuşmayın yok yere.

  meral ablanın çamaşırları ortaya çıkınca imiş. lan kadın kendisi söylüyor 7 göbek sülalemi araştırın bir tane feto bağlantılı insan çıksın siyasetten çekileceğim ama malum şahısta aynı araştırmayı yaptırtsın eğer onun çıkarsa o da siyaseti bırakacak sonrasında diyor. hodri meydan diyor yani bunlar hala çamaşır mamaşır derdinde. bu attığınız iftiralar bir gün boğacak sizleri. bu dünyada olmasa diğerinde kaçarı yok o dilleriniz tersine dönecek gırtlağınızı yarıp çıkacak dışarı.
  5 ... mel mel bakan gibson
 10. 10.
  olm, devlet kadrolarını fetoculara verirken akp kimin yanıcısıydi dingiller. barzani bile geldi zart çekti size burada. kepaze ettiler sizi köpek oldunuz kürtlerin eteğinde. hey gidi günler.
  3 ... kafam bir milyon