1. 1.
  dün 15 vekilini ip'e transfer etmesiyle vuku bulan düşmedir.
  5 -16 ... afrasiyap
 2. 2.
  cehape nin iyi parti nin yancısı durumuna düşmesi

  Faşizme karşı birleşmeyenler faşizmin zindanlarında birleşirler.
  12 -2 ... konglamere lenf nodu
 3. 3.
  90 yıllık köklü bir partinin 6 aylık partinin emrine girmesi hadisesidir. bunu da kemal Kılıçdaroğlu başarmıştır. tabi sorgulayan karşı çıkan seçmen olmayınca böyle bir rezalet ortaya çıkıyor.
  2 -7 ... bim kamyoncusu
 4. 4.
  sucukçu muhasebecisi'ni yüce divan'da yargılatacağını söyleyen mhp'nin kimin yancısı olduğunu, kıçı kırık mhp'nin sözüyle erken seçim kararı alan akp'nin kimin yancısı olduğunu iki dakika düşünmeyen rahatsız yandaşların boş lafıdır.

  maaşallah maaşallah!.. sabah sabah pek bir ataksınız... sanırım ücretlerinizi aldınız, bir gayret atıldınız. aferin... üç kuruşa tav olmamışsınızdır umarım.
  8 -1 ... rumeli71
 5. 5.
  Akape’nin senelerdir malum bir örgütün yancısı olması gerçeğinin yanında solda sıfır kalır.
  3 -1 ... taciturnn
 6. 6.
  yancı'lık lugatını dilimize düşüren akape ve mhp'nin ömür boyu susması gerekir..
  10 ... kutsal cesi 2
 7. 7.
  Mhp'nin Ak partinin yancısı olması durumundan daha uygun bir durumdur. Hiç değilse ilkeleri birdir yolu birdir yolcusu birdir. Her şey demokrasi, özgür ve tam bağımsız bir türkiye için.
  1 ... emrekanat12
 8. 8.
  Meral Akşener ile dalga geçenler, varsa yoksa Kılıçdaroğlu'nu övenler hatta övüp bitiremeyenlerin şimdi yüz ifadesini çok merak ediyorum. Yaaa siyaset böyle yapar adamı işte.
  1 ... peri10
 9. 9.
  iyi anlaşmışlar hayırlı olsun..
  Yanlız giden 15 chp li vekilin yüzünden düşen bin parça. Melul mahzun üzgün süzgün; "Bizi kirli emellerinize alet ettiniz, alacağınız olsun" der gibi. Şimdi iyi partiye kayan sözde bozkurtların suratını görmek lazım esas. Rahmetli Türkeş mezarında ters dönmüştür herhalde. Chp seçim sürecinde bozkurt işareti yapacakmış öyle diyollaaa...
  -1 ... gazeloglu
 10. 10.
  şer ittifakı kurulmuştur.

  meral aplanın çamaşırları ortaya çıkınca bakalım cehapeliler nasıl kıvıracak?
  -3 ... kifayetsiz kelimeler