bugün

çünkü adam

- Atatürkçü
- devletçi
- ılımlı
- Türk
- müslüman
- teröristlere terörist diyor
- teröristleri sevmiyor
- hdp’ye sokuyor.

Öz ve öz MHP’li olarak sempatim var kendisine. Sinan zaten bizim çocuğumuz. Tayyip ise çizgimize çektiğimiz ortağımız.
Cehapeliler bu üç kişiyi de sevmiyorlar. Ortak noktaları neler acaba…
Kerhaneci, ülkü ocaklarından tut alperenlere kadar gittim ama senin gibi bir modeli görmedim hiç.

Tamam onlarda çay içerdi, tesbih çekerdi ama hepsi saf değiştirdi çünkü akillandi.

Şimdi senin gibi bakteriler çoğaldı. Böyle ülkücülük olmaz kardeşim bunu aklına sok. Yani sen şu an Atatürk'ün izinden gitmiyorsun, Alparslan Türkeş'in yolundan ilerlemiyorsun bil diye diyorum.
Kendiler Fanatik oldukları için.

işte bu yüzden gelip bana sen ülkücü değilsin diyorlar , ama siz atatürkçüsünüz değil mi , dersimlici kardeşlerim. Tabii tabi inşallah.
Tayyipin ekmeğine yağ süren bir tipitip olduğu için. Chpye ihanet ettigi için.
Ya sen zaten ülkücü değilsin kardeşim. Sen ak partili oluyorsun.

Ama sağda solda ülkücüyüm deme valla üstüne gülerler.

Gerçi sende haklısın 90lardan sonra ülkücülük falan kalmadi.. bazı omurgalı insanlar vardı onlarda iyi Parti'ye geçti işte.
Tövbe estağfurullah bu adam şimdi de Sinan oğan diyor.

Kardeş sen hangi bayrağa selam veriyorsun ben gerçekten anlamıyorum artık.
Mal oldukları için.
Zira hangi bayrağa selam verdiğimi bilmediklerini söylerler, ama cehape karşıtı olduğum için hemen anında akp damgasını vurmayı da es geçmezler.

Klasik çapulculuk. Kendi çomarlıklarını ifşa ediyorlar.
Ulan enayi herif Tayyip Erdoğan'a oy atan sen değil misin? Nokta kadar beyniyle alay ediyor ahhaha.

Eee madem ülkücüsün Sinan'a oy verseydin.
görsel

Madem atatürkçüsün, sen de Muharrem’e at oyunu ozaman????
Ben dibine kadar Atatürkçüyüm ama öyle sözde değil, özde Atatürkçüyüm. Öncelikle Atatürkçü olmak için 1 adet omurgaya ihtiyaç var sonra beyin ve zekaya. Sen elendin geç..

Oy kullanmayacağım kardeş.
Ben ocağa giderken bir kaç hoca demişti ki: omurgasızların eline bozkurt simgesi yakışmaz demişti.

Sana olmamış. Kraldan çok kralcı olma.

Sen el öpüp basina da koyuyorsundur aq.. neyse neyse.
Oy kullanmamak Atatürkçülük değil, ahmaklıktır.

Ayrıca 14 Mayıs sabahı koşa koşa dersimliye oy vermeye gideceksin. yalanını öpsünler.
Kerhaneci, oy kullanmamak Atatürkçülük mü dedim amk? Tercih ettiğim bir aday yok.

Hangi bayrağa el salladığın belli değil, kafan karışık hadi ya seninle mi uğraşacağım?
Kardeş bu arada sanırım oyun geçersiz fazla aşmış sınırı hahahaha.
Hangi bayrağa el salladığım apaçık olmasına rağmen
bunu kabullenemeyip, absürt laflar eden

kitlenin; ince’yi sevmemesidir.

Bir kaç nedenlerini başlık entrysinde dizdim.

Bu arada oylarım öyle bi geçerli ki. Yaş tutmuyor herhalde oy vermeye senin. Şimdi anladım neden 14 Mayıs sabahı evden çıkmayacağını.
1) Partisini satan bir hain olması
2)Erdoğan'ın ajanı olması
3) 5 li çeteden oyları bölmesi karşılığında
10 milyon dolar alması ....
yani bu tartışmanızın neden olduğunu anlayamadım. evet ince'yi o kadar sevmiyorum çünkü biraz dediğim dedik biri gibi gözüküyor. ama kılıçdaroğlu çok sevecen, tatlı bir amcamız. hem de rte'den de yaşça büyük bir amcamız.
Kerhaneci 20 küsür yaşındayım ben.

Oy vermeme gibi bir lüksüm var ve vermeyeceğim giren çıkan ne?
Ben ne bileyim dediğim şey.

Dersimli Kemal’e oy vermediğim için burda havlayan sensin. Sen söyle derdini.
Burada tek aauuu diye sensin.

Zira kurtlar, köpeklerin atasıdır.
Kurtlar havlamaz.
Köpekle kurt aynı tür kardesim.

Havlıyor demedim.
Kurtlar havlamaz.
"akp liler neden bu kadar seviyor?" sorusunun cevabı ile aynıdır.
Akp’li değilim. Dersimli Kemal hariç tüm adaylara sempati ve saygı duyuyorum. Böyle düşünen akpliler de var tabii ki.

Nedenini merak edenler, başlık entrysini okusun.

Cehapelilerin ince’yi sevmeme nedenleri = akp mhplilerin ince’ye saygı duyma nedenleri
güncel Önemli Başlıklar