bugün

cehaletten nefret ediyorum sözlük. artık iğreniyorum cahil insanlardan. o küçük hiçbir şeyi anlamayan zihinleriyle çoğunluk yaratıp aydın düşünceleri baskı altına almaya çalışıyorlar. dünya'nın ve uzayın ne olduğunu bilmeyen müziği, şiiri, felsefeyi hayatında duymamış insanlar kendi kurallarını okumuş, aydın kişilere utanmadan dikte edip anlamadıkları konular hakkında yüzleri kızarmadan yorum yapıyorlar. şunu anlayın ne dünya ne kainat sizin küçük zihinlerinizde kurduğunuz gibi değil. kendin nasıl yaşarsan yaşa bana ne karışıyorsun be adam. benim yıllarımı harcayarak oluşturduğum değer yargılarımı, bilgimi, felsefemi, birikimimi o küçük zihninle yıkamazsın. hayır ben sana benzemeyeceğim sen bana benzeyeceksin !!!
genelde cahillerin yaptığı iştir. lan arkadaş şu kendini elitist sanan kafalardan bıktım yemin ederim. ne kadar mal insanlar var şu hayatta ya. bi çöpçü sanat estetiği geliştirse ne olur geliştirmese ne olur. simitçi dünyanın güneş etrafından döndüğünü bilse ne olur bilmese ne olur. bu adamlar layıkıyla işini yaptıktan sonra sanattan, felsefeden anlamış anlamamış sikimde değil. evet.