1. 1.
  ülkemizde dedikoducu kız adıyla artemis yayınlarından ağustos 2005'te çıkan, orjinal adı gossip girl olan kitabın yazarı.
  1 ... johnnyturhan
 2. 2.
  amerika'nın ipek ongun' u. fakat karakterler, ipek ongun' un öğüt vermekten başka bir halta yaramayan karakterlerine kıyasla çok daha eğlenceli ve yaramazlar. bu da kitapları okunur kılıyor.
  2 ... johnnyturhan
 3. 3.
  gossip girl serisin yazarı olmakla birlikte, bu kitaplara verdiği süper megaloman isimlerle az çok nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu tahmin ettiğim yazar.yaşadıklarını anlatmaktaymış bu ablamız kitaplarında.
  (bkz: hadi canım) (bkz: vay be) (bkz: biz de yedik)

  kitapların isimleri;
  (bkz: çünkü ben buna değerim)
  (bkz: tek istediğim herşey)
  (bkz: beni sevdiğini biliyorsun)
  (bkz: ben böyle severim)
  (bkz: istediğim sensin)...
  ... suicidal failure
 4. 4.
  türkiye'de küçük sırlar adlı paraya tamah eden, cemâl perest, birbirlerinin kuyusunu kazmaktan başka bir uğraşları olmayan ukala dümbeleği karakterlerlerin; dejenere, perişan, paçavra, haysiyetsiz, şerefsiz hayatlarını konu eden tv dizisinin orjinal versiyonu olan gossip girl serisinin aynası olan abdli yazarı.
  ... lightsaber
 5. 5.
  genç kızlarımızda dedikoducu kız hastalığının başlamasına sebep olan yazar kişidir. *
  ... taharetpozisyonu
 6. 6.
  gossip girl serisinin yazarıdır kendileri ülkemizde de bir çok kitabı çevrilen yazarın kitapları duygu yoksunu akıcılıkla uzaktan yakından alakası olmayan türdedir. yazar kitaları kaleme alırken okumayı seven kitleye değil dedikoduyu seven kitleye yazmış anlaşılan.
  (bkz: dedikoducu kız)
  ... kurkcu dukkani sahibesi
 7. 7.
  ''xoxo gossip girl'' sözünü efsaneleştiren kişidir.
  ... zeynope