bugün

ilginç insandır, çelişkilerle doludur, falandır.

ayrıca yurdumuzun güzel öğrencileri, güzide gençleridir. yahu cebinizde üç kuruş yok ama lost izlemeye zamanınız var. gidin bari adam gibi film falan izleyin kültürsüzler, lost ne lan? dilenci dizisi gibi herkesin izlediği kıytırık bir şey. çok istiyorsanız ben sizi adaya götürür seviştiririm bol bol. pis özentiler sizi, lost izleyeciğinize gidin çalışın da para kazanın, uludağ limonata ve nutella'yı hep babanız mı alacak lan? kahkaha atarken koltuktan düşersiniz de kimse tutmaz bak sonra, o yüzden saygın birer birey olmaya bakın özenti olacağınıza. benim gibi olun, imkansız ama, evet imkansız boşverin.
(bkz: 10 kurus vereyim lost a basla)
cebinde beş kuruşu olup da hala lost izleyen insandan bin kat değerli olan insandır.
(bkz: lost izlemek için kordonda sinyalcilik yapmak) * *
(bkz: kafasının içinde beyin yokken başlık açan yazar)
gayet normal insan örneğidir.
(bkz: cebinde milyarlarla lost izlemek)
(bkz: biri bana açıklasın)
(bkz: ne dedi)
(bkz: cool adam ve fışkırıltılmış aforizmaları)
(bkz: Ossursam bundan iyi)
(bkz: o kadar elitiz ki lost izliyoruz)

en nihayetinde insan dediğin şey bok taşıyor karnında. o kadar abartmamak gerek..
Lost sevgisi ağır basan bir insan modelidir. Saygı duyulmalıdır. Boş yere, gereksiz tavsiyelerle dolu mektup yazmaktansa bırakın izlesinler efenim. Üstelik hadi yazdın mektubu, Lost'u kötülemek ne? Başarılı bir yapıta bu kadar çamur atmanın nasıl bir mantığı olabilir ki? Ve ya senin attığın çamur öyle bir yapıta nasıl zarar verebilir ki?

Abesle iştigal etmeyiniz efendim. insanlar yapacakları şeyler konusunda, sorumlulukları dahilinde özgür olmalıdır.
bütçesi ancak bu tür aktivitelere yeten zor durumda * insandır. bütçe artarsa belki gezmeye-dolaşmaya, üstüne başına bir şeyler almaya falan da başlayacaktır. *
güncel Önemli Başlıklar