bugün

Maalesef bazen benim de cebimde beş para olmaz ve bu hiç de onur kırıcı değil.
https://www.youtube.com/watch?v=lSooLAu0R5Q

mübarek gün bir duble viski (evde bu var, rakı olsa rakı deriz) içmemek için kendimi zor tutuyorum.
kredi kartı taşıyordur.
hiçbir kız tarafından önemsenmeyek olan zavallı fakir erkektir. yazık...
hesaptan para çekememiştir.
öğrenci adamdır.
çalışan adamda da pek bulunmuyor ara sıra, o zaman da çalışan adamlar içinde geçerli bu durum
Varlığı ve yokluğu bir olan para birimi. Onun için çokta şey yapmamak lazım.
(bkz: poker necmi)
yetkili maaşları sonunda yattı!
görsel
görsel
Bu ay beni anca imf filan kurtarır...
Gerçek dünyaya hoşgeldin denilen erkektir.
benim etrafımda var böyle birkaç adam. nefret ediyorum bunlarla bir yere gitmeye. adam bi kahve içicek 10 tl onu bile kart çekiyor çıldırıyorum. hem her yerde kredi kartı geçecek diye bir şey mi var? susadın bakkaldan su alıcaksın 2 tl karttan mı çekeceksin? sevgilinle yolda gidiyorsun kadının biri kızın eline bi gül sıkıştırdı 10 tl abla kart çek mi diyeceksin? gençler cebinizin cüzdanınızın bir köşesinde bi 100tl nakitiniz mutlaka olsun.
49 lirası olabilecek erkektir.
Ön yargıyla yaklaşmamak gerekir bu durumlarda. Belki bir derdi vardır da parası yoktur.
dışarı falan çıkacaksa, öğrenciyse 150-200 lira ateşleyebileceğim kişidir. 3 evi 5 arsası olup hala dilencilik yapanlara ya da suriyelilere vereceğime öğrenci kardeşime veririmgider kız arkadaşıyla falan buluşur.
görsel
Bankada veya cüzdanda duruyor genelde bizimkiler.
Demem o ki cebinde kuruşu yoktur ama hesabında milyarlar vardır.
Ya da hiç yoktur. Fakirdir. Tınne.

işbu entry olaya farklı bir bakış açısı getirme bahanesiyle okuyucunun kafasını karıştırmak dışında bir amaç gütmemektedir.
maaşlar yıllık olarak yatıyor sanırım.
yetkili maaşları yatmış.
görsel
şu an benim arkadaşlar. birazdan yatıcam niye para olsun cebimde.
Bu kadar ayaklar altına alınacağım hiç aklıma gelmemişti. Peki şey babamın cebindekiler sayılmazmı?
Ben değilimdir. Zira cebimde şu an 600 700 lira gibi bir para vardır. Ama oturup 2 bira içebileceğim kimsem yok amk.
cebi olmayan erkekten iyidir. evet.
Evet benimde 50 liram bile yoktur. Genelde 200’lük banknot olur.
güncel Önemli Başlıklar