1. 1.
  cebelitarıktan şişme botla abd'ye kaç günde gidileceğine dair bir sorudur.

  Sözlükte ünlü olamadım madem, botla okyanusu ilk aşan ve kıtalar arası yolculuk yapan ilk insan olmak istiyorum, belki cristophe coulomb kadar olmasa da avrupa ve türk tarih kitaplarında adımı tarihe yazabilir ve sayısal aklım olmadığı için buluş yapıp, icat yapamayan ben, kendi çapımda dünyanın bestlerinden biri olurum.

  Kaç gün sürer önemli olan o!

  Botuma çadır monte ettim, age of empires 2 deki 2. Nesil okcu gemileri gibi görünüyor, suyu okyanustan filtre edeceğim, yemek olarak da balık tutarım, çikolata ekmek yerim, yolculuk kaç gün sürer o kadar stok yapacağım, hadi bakalım cevaplar gelsin umutluyum...
  2 -2 ... sigaraicmeyencarsitaraftari
 2. 2.
  Hani benim recebim recebim sarı lira vereceğim almazsa karakola gideceğim.
  1 ... dexershawn
 3. 3.
  ulan olum son 20 senede ilk defa besiktas rüzgarı arkasına almış gidiyor, ne seyahati ne okyanusu amk otur takimini izle.

  not : gs.
  4 ... kullanilmayan hesap
 4. 4.
  sabah trafiğine yakalanmazsan akşama doğru varırsın. sahil yolu kalabalık olur tabi, ara yollardan git.
  3 ... yforyazar
 5. 5.
  Geyik bir yana okyanusu geçmek herkesin harcı değildir. Zamanında gemiyle bile yapılan bir çok deneme başarısızlıkla sonuçlanmıştır.
  1 ... rakamsal
 6. 6.
  illa deniz yolculuğu yapılacaksa, kuzeyden gidilmesi daha güvenlidir. Cebelitarık yerine irlanda cumhuriyetinin cork limanından hareket etmek daha mantıklı.
  1 ... rakamsal
 7. 7.
  intihar için mantıklı eylem.
  3 ... drummersirius
 8. 8.
  irlandalı arkadaşım, ingiltere de seni arap sanıp, botunu batırırlar buraya hiç uğrama dediği için ve Labrador soğuk okyanus akıntısına kapılıp, kanarya sıcak okyanus akıntısıyla avrupaya sürükleneceğimi iddia ediyor, bu şartlar altında botum alabora olabilirmiş.
  ... sigaraicmeyencarsitaraftari
 9. 9.
  Portekiz sahil güvenlik sıkıntı etmeyecek cebeli tarık 'ın arkasından fas üzerinden yola çıkmak gerekiyor zaten, suyu filtre edeceğim, bear grylls kömür, taş, toprak vs ile suyu filtre ediyor, benimki de o hesap, filtre edip, edip içeceğim... Gıda olarak 1 ay sürecek olursa, 3 günde 1 torku banada yerim, ayda 10 torku yemiş olurum, mesir macunu aldım bileğe kuvvet, kramp için mazeljik kremimi de aldım... Novalgin hap da aldım, yelpaze de aldım, hacı yatmaz şişme bit yapılmış toptancı kazıkladı mı bilmem neyse o da tamam. Eee kaç gün sürer ki orada şebeke çekmezmiş, iletişim kopabilirmiş vs vs...
  2 ... sigaraicmeyencarsitaraftari