bugün

Abdullah Gül'ün twitter hesabını Köşk'ün basın danışmanı cüneyt özdemir'e doğruladı. bizatihi kendisi ilgileniyormuş. Cüneyt Özdemir'de twitter'dan duyurdu. belki programda da söylemiştir. işte adres; http://www.twitter.com/cbabdullahgul
(bkz: bilo31 e duyurulur)
burcu esmersoy'un inanamadığı adres. http://twitter.com/burcu_esmersoy/status/14244019600
çok samimi.

''cumhurbaşkanlığı çok kolay geleni onaylıyorsun''
eleştirel yorum gönderilmemesi gerekendir, yoksa işlem yapılıyo hakkınızda. cumhurbaşkanlığında öyle bir birim kurulmuş kim eleştiriyorsa..." karşımda buruk acı" şarkısı. arkadaşımdan biliyorum zor kurtuldu adam. basın da yazdı hatta bunu. e "demokrasi" böyle bir şey ne de olsa, herşeye gözaltı!
öznesi kendisi olmayan cümleler kuruyor, çelişkiler var sayfasında.

"valilik makamından ameliyat olan eski meclis başkanı ismet sezgin'i arayıp geçmiş olsun dileklerini iletti."

"izmir'i sık sık ziyaret etmek istiyorum."

muhtemelen sayfa sözlükle yakın ilişki içerisinde.
yakındır bir çok kişinin hayatında ilk defa savcılıkla tanışmasına sebep olacak adres.
cumhurbaşkanı abdullah gül'ün twitter hesabı.

http://twitter.com/cbabdullahgul

not: gerçek adresiymiş. radyoda dinliyordum. televizyonda çıkıp böyle bir durumu onayladığını söyledi adam. gerçi altında geçen muhabbetler komedi ama olsun. sırf o yüzden takip listemde.*
son twiti ''Şimdilik bu kadar hepinize teşekkür ediyorum.'' olan twitter hesabı.

anlaşılan epey küfür geldi, dayanamadı akp'li cumburbaşkanı.
abdullah gül'ün imla konusundaki eksikliğini görmemizi sağlayan hesap.

şöyle bir bakayım dedim de, abov. "x'i nasıl değerlendiriyorsunuz?" diye sorsun abi biri. çok iyi oldu çok güzel iyi oldu diyecektir.
obama'ya özenmiş abdullah gül hesabı.
kendi yazmaya uğraşmıyorsa, yanındaki arkadaşların bozuk türkçesinin göstergesidir.
resmi hesabı olduğu söyleniyor ama hala şüpheleniyorum. ki eğer doğruysa bence süper yapmış. köşkten çıkmak gerek, duvarlar içine hapis olmamak gerek. gerçekten ilgileniyorsa sayfasıyla sorunları iletme yolu olabilir tabi saygı çerçevesinde. yoksa cumhurbaşkanına hakaret 11 ay hapis cezası yanlış hatırlamıyorsam.
"Tüm gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramını Kutluyorum"

adlı tweeti üzerine bir kullanıcının tweeti;

@cbabdullahgul eksiğiniz var, bu bayramın adı 19 Mayıs "Atatürk'ü Anma" Gençlik ve Spor Bayramı" .
cumhurbaşkanının halk ile kaynaşmak için açtığı twitter hesabı. an itibariyle zeki kayhan coşkun'un facebookda okeye davet etti.
gerçek hesaptır. arada yardımcısı yazıyormuş. twitterin seviyesi yükseldi. ama ne olursa olsun cumhurbaşkanıdır. sevsenizde sevmesenizde saygı duyulması gerekir. twitterde küfür edenler oldu cumhurbaşkanına. buda nasıl bir terbiye aldıklarının göstergesi.
(bkz: cumhur başkanı sayın abdullah gül)
''Zonguldak’taki faciadan maalesef kurtulan olmadı. Çok üzüldüm. işçilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.

Afganistan’da insani yardım amacıyla bulunan, uçakları düşen vatandaşlarımızı da yakından takip ediyorum. inşallah sağ olarak bulunurlar

istanbul'da silahlı çatışma sonucu şehit olan polis memuruna Allah’tan rahmet kederli ailesine de başsağlığı diliyorum.

Marmara'da kaybolan dört genç vatandaşımız ile ilgili konuyu da takip etmekteyim. Umarım güzel haberler alırız

israil'de gözaltında tutulan vatandaşımız izzet Şahin’in serbest bırakılmasından memnun oldum. Konu yakından takip edildi ve netice alındı''

bu ve benzeri twitleri kendisi giriyorsa gerçekten işi zor yakında hesabı kapatacaktır. zira türkiye gündemine yetişilmez sayın cumhurbaşkanım.
az önceki tweetlerinde:

"Youtube ve Google konusunda çok fazla şikâyet olduğunu biliyorum.Bu konudaki görüşlerimi daha önce birkaç kez sizlerle ve paylaştım.Kesinlikle kapatılmalarına karşıyım. Bu konuda çözüm için ilgili birimlere talimat verdim.Gerekirse yasa değişikliği yapılmasını da istedim."

demiştir.
2 temmuz'la ilgili tweet atmamış hesaptır. hesap sorulasıdır.
bence çok sempatik.
centre back abdullah gul *
--spoiler--
cbabdullahgul Abdullah Gül
Zaman zaman twitter aracılığıyla benden talep ve isteklerde bulunuyorsunuz.

--spoiler--

--spoiler--
Taleplerinizi web sitemize yazarsanız daha kolay takip ederim. http://www.tccb.gov.tr/sa...im/cumhurbaskanina_yazin/
--spoiler--
cüneyt özdemir'in de dediği gibi "sıkıcı" tweet'ler yazılmaya başlandığı için takibinin pek bir zevk vermeyeceği tweeter hesabıdır.
her ne kadar etkisiz eleman da olsa hoş olmuş hakkatten, güzel... cumhurbaşkanı böyle şahsen nette yazışıyor falan arada korumalar yok, görmemişiz böyle şeyler bugüne kadar hoşuma gitti doğrusu.
Cumbaba koltuğunu devredince kapatıp bbabdullahgul adresine geçeceği rivayet edilir. (Belki sadece abdullahgul ile yetinmek zorunda da kalabilir)
güncel Önemli Başlıklar