bugün

görsel

istanbul Eminönü’nde AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret edenleri bıçakla kesip, silahla vuracağını söyleyen kişi sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Sokaktan Al Haberi isimli YouTube kanalının bir röportajı sırasında konuşan kişi, Erdoğan’ı eleştiren herkesi belindeki ekmek bıçağıyla keseceğini söyledi. Elindeki ekmek bıçağını gösteren kişi şunları söyledi:

“Cumhurbaşkanı’na kim laf söylerse bununla keseceğim. Cumhurbaşkanına kim hakaret ederse ilk ben vuracağım. Silahla vuracağım onu.”

https://tele1.com.tr/elin...bununla-kesecegim-631234/
reisin peşimde % 55 lik insan var dediği kişilerden biridir. evet..
bu avelin elindeki silahı alır, götüne montelerim. bıçaklasa bile düşmem yaparım bunu.
(bkz: maks akpli zekası)

lan dalyarrrak sen kimi tehdit ediyorsun madem eleştirilsin istemiyorsun reisin de eleştirilecek işler yapmasın.

mesela bu adamın bakanlıkta ne işi var??

görsel
Savcılar göreve..Bu devletin kolluk kuvvetleri yokmu askeri polisi,
sakin ol liseli ayarı yiyebilecek bir feveran.
tebeşir tozu çekmiş bu da birileri gibi.
(bkz: endişeli muhafazakar)
O da çeşmenin başını tutan yandaşlardan ve çok belli...

Onlar da anladı rte ve akp'nin gidici olduğunu.. sakin kalmak ve bunun gibi satırlı yamyamları ciddiye almamak gerekir.
O bıçağı alır... sana geri vermem. Havlayan köpek ısırmaz. işte tam bir hakiki ak-it.
kıj şen reişcimisin?! keşicen mi herkeşleri o minnoş bıçağınla şen?!
kıj ben yirim seni kız! kokoş!
tavuk mu kesiyon lan sen yarrraaam!!
Bu adam uyuşturucu satmiyorsa ben de başka bir şey bilmiyorum. Dokunulmaz olmak için show yapıyor.
eline karpuz versen karpuzu kesemeyecek acziyette bir tiptir. böyle atıp tutanlara tokadı yapıştırdın mı enik gibi iyyykk iyyyyyyyyykkk ede ede kaçıyorlar. her yerde var bunun gibiler. klavye başında aslanlar kaplanlar hatta "erkeksen gel görüşelim" diyorlar ama "tamam görüşelim ben şuradayım" deyince 3-4 gün internete bile girmiyorlar..

şunu herhangi bir muhalif vatandaş tam tersi şekilde söylese bir daha güneşi göremeyecek şekilde içeri atarlardı. nedense lehlerinde olunca plaket falan verip türk bayrağı önünde fotoğraf falan çekiniyorlar bu meczuplarla..
bunları alacaksın dinlendirip dinlendirip sabaha kadar ağız ile burnunun yerini değiştireceksin, ben ki şiddet yanlısı bir insan değildim ama bunlar yüzünden kimyam bozuldu.
güncel Önemli Başlıklar