bugün

görsel
görsel

Korkusuz yazarı Ahmet Takan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun T24’e verdiği röportajda söylediği, “Siz Soros’la hangi gerekçeyle fotoğraf çektirdiniz ve aynı masaya oturdunuz? En büyük Sorosçu Erdoğan’dır” ifadesini hatırlattığı bugünkü yazısında, 2003 yılında Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştirdiği o görüşmenin bir gece öncesinde Soros’la otel odasında görüştüğünü yazdı.

Öte yandan Takan yazısında ayrıca, “Gördüğüm ve şok olduğum bazı acı gerçekler yüzünden Davos zirvesi öncesi Abdullah Gül’den beni affetmesini ve istifamı kabul etmesini çok kez sözlü olarak istemiş fakat kendisi kabul etmemişti” notunu düştü.

https://t24.com.tr/haber/...da-gizlice-bulustu,987772
birçok meşhur fotoğraftan bir tanesidir. adamın bir tek hitlerle yan yana fotoğrafı yok lan. müritlerine sorsan herkes sorosçu herkes fetocu herkes pkkcı barzanici ypg li falan filan. ama reyislerinin hepsinin liderleri ile fotoğrafı var samimi samimi.
o meşhur fotoğraftır...

herkesin bildiği o kare...

bir masa başında akp heyeti ve karşılarında george soros...
görsel

anadolu ajansı tarafından servis edilen bu fotoğrafı yıllardır herkes biliyor zaten.

şimdi aynı anadolu ajansı tarafından servis edilmiş iki fotoğraf daha çıktı ortaya.

şu-1;
görsel

şu-2;
görsel

kimler kimlerle beraber be...!!!

peki ya bakara makaracı egemen bağış'ın sırma(!) saçlarına ne demeli?
george soros ve kuklası ermeni başbakanı nikol paşinyan ...

görsel

görsel
Adam kime bok attıysa hep önce kendisi yapmış.
Onu başa kimin getirdigini unutmuşa benziyor.hafiza problemi olduğu açık.
(bkz: soros artığı)
Bir kaç fotoğraf.
Bülent Arınç: "Soros'un Türkiye temsilcisi Can Paker idi. Onun araştırmalarını done olarak kullanırdık. Can Paker bana 5 defa gelmiştir, Soros o zaman baştacımızdı. insanların Sorosçu diye suçlanması yanlış. Kendimize saygımız olmalı.

https://twitter.com/Vatan...tatus/1452765313041321990
reisin herkesle arası iyi .....
tayyip denen bu ülkenin başına gelmiş en bela en hain kişi ister istemez kendi çıkarı için günah keçisi yaratmak için onu bunu çeşitli sebeplerle suçlu göstermek isteyecektir. milletin tokadını yanağında duynca seçim sandığında ondan sonra hiç kimse böyle millete rağmen oyunlar çeviremeyecektir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.