bugün

görsel

CHP’li Özgür Özel, Erdoğan’ın TBMM Başkanlığı’na sunduğu ek bütçeyle kendine yüzde 40,4 oranında zam istediğini ve bu zamla maaşını 141 bin 453 TL’ye yükselteceğini açıkladı.

https://www.gercekgundem....de-40-oraninda-zam-talebi
Asgari ücret mi alacaktı?
(bkz: yetmez ama evet)
Haram zehir zıkkım olsun.
Emekli oldu hala gitmiyor.
Hiç bir türlü mutlu olmuyor.
Kendi halkına düşman bir adam dan ne beklenir ki.
Allah perişan etsin.
Muhalefette akıl olsa şöyle der, kardeşim biz gelince cb maaşı 20bin lira olacak, vekil maaşlarını düşürücez tüm makam araçlarını satıp hazineye aktaracaz, deyinki Bi farkınız olsun halk size rağbet etsin.
Yılda mı?
Bu rakamı kolayca sıfırlayabilir. Hatta Sümeyye'yi göndermeden Bilal bile sıfırlayabilir. Diğer götürdüklerinin yanında çok büyük para değil. Giren girmiş hepimize, boşverin!
Millete makarna kendine ejder meyveli smoothie.millete 4253 lira kendine 141 bin lira.sorarsan aynı gemideyiz.
(bkz: helal etmiyeeeeeem)
Sevgili cumhurbaşkanı çok af edersiniz gitmek için elinden geleni yaptı. Mültecileri doldurdu. Andımız kalktı, tc ibaresi kalktı, sonra geldi mi gelmedi mi bilemiyorum sonuç olarak bunlar hep gündeme geldi ve utanç verici konular idi. Evet şimdi, baktığınız da, iktidarı boyunca özellikle 2016 senesinden beri hızla enflasyon, hızla zamlar, acımasız ütopik hayat pahalılığını, net ve gerçek olarak millet hissetti hissediyor. Şimdi bu sevgili cumhurbaşkanı hala daha tv lerde boy gösterip ekonomi şahlanıyor, Almanya kıskanıyor, çekemiyorlar dediğinde, hülooooooğğğğğ diye sloganlar atıp, akşam aç yatağına uzanıp, çoluk çocuğunun geleceğinden bir haber daha kötüsü ülkenin geleceğinden ve sonundan bir haber sığ bireylerin mamut gibi düşünen fikirlerine teslim, akıl ziyanı ahmak ve mental sağlığını tamamı ile kaybetmiş, beyninin sadece % 0.001 ini kullanabilme özelliğine sahip kişilerin bu gibi şeyleri gözüne soka soka sorgulamasını istemek bu adamdan beyninin %1 ini kullanabilir misin demeye benzer.. Evet benzer, ama yine de kullanamaz. Aç yatmaya devam eder, 3 çocuk yapar sonunda Suriyelilere ve ortadoğu halkına hizmet için ayakçı takımı yetiştirmeye yardımcı yine sığ ve sağır bir birey olarak hayatına devam eder. Kısır döngüye girmiş atlı karınca gibi aynı frekans aralığında döner, kendini tekrarlar durur.

+ yol yaptı.
+ namaz kılıyor.
+içmesinler.
+ kullanmasınlar
Ve AKP seçmeni tarafından tescilli ünesco dünya röportaj ödülleri olsa arasına girebilecek olan,
+ telefonunu çıkar.

Edit: asıl konuya girmemişim mk yani sonuç olarak alsındır efenim, hak ediyordur, helaldir ne diyelim..