1. 1.
    çaylaklıktan kurtulan yazarların tekrar entry girme hakkı kazanmaları ile birlikte kendi isimlerine açılmış başlıklara yazdıkları entrylerde sıkça görülen durumlardır.

en sık karşılaşılanı ise, kendi başlığına "teknik bir hatadan dolayı çaylak yapılmış kişidir." şeklinde yazılanıdır. insan bu tarz entryleri okuyunca hafif bir tebessüm eder kimi zaman...akıllardaki soru dudaklardan dökülerek gökyüzünde hoş bir seda olarak yankılanır;

"e be güzel kardeşim hepiniz mi teknik hata kurbanısınız?"
    4 ... kara hilal
  2. 2.
    yemekler idare ediyordu
    yalniz sigara kıtlıgı vardi
    siyasiler eylem yaptilar
    ama rahatti caylaklik
    voltaya cikardim avluya
    hirsla cakardim kibritimi
    bir nefeste yarilanirdi cigaram
    duvarlara bakardim
    bir avuc gokyuzunu gorurdum
    caylakliktan cikinca
    kimse beni karsilamadi
    hersey degismisti
    caylak olmadan öncekileri
    dostlarin ve mucadele
    arkadaslarimin hicbiri kalmamis
    ammavelakin caylaklik
    basa bela arkadasim
    5 -1 ... mulayim
  3. 3.
    ''valla rakip ilk yarida cok bastirdi ama biz oyun disiplininden kopmadik uzatmalarda kazandigimiz temdit penaltisi ile uc puani aldik''
    8 -1 ... mulayim
  4. 4.
    birinci nesil yazarlarının hemen hiçbirinin yapamayacağı değerlendirmelerdir. zira ilk başlarda çaylaklık yoktu. hemen yazar olunuyordu.
    1 -1 ... mahoni
  5. 5.
    malumunuz üzere 14 aralık temiz elle operasyonu ile o h a ve cagdas ile aynı hücreye konulmuş bulunuyorduk.
    valla biz çok rahat bir şekilde koşup eglenip degişik atraksiyonlar yaparken yüzlerce kişi beliriverdi bir anda.
    ellerimizi ayaklarımızı baglayıp üçümüzü bir odaya attılar.
    allahtan bir adet saz koymuşlardı yanımıza.
    bilmedigim halde çalmaya başladım ankara dolaylarından bir hava.
    yanyana bulundugum arkadaşları eglendirdim.
    gezdik, gördük.
    içerinin havası nemliydi yalnız biraz.
    gayet iyi davranıldı bize.
    işkence filan yok anlatıldıgı gibi.
    1 ... sozlugesozlukdiyenyazar
  6. 6.
    sozlukle arası sogur bu zamanlarda insanın, yazar olmuş bunyeye 10 gun caylaklık olum fermanı gibidir,
    40 harf ötesinde dusuncelerine hayat vermeye calısır.
    çaylaklık üye olurken ki kapsamından daha farklı bir konumdadır artık, sarı kartlı bi yazarsındır...
    gammaz lar, eksi oy veren ibneler, moderatorler hepsi karsındadır. işin özü :
    ya bu sözluğü güdeceksin ya bu diyardan gideceksin...
    1 ... gizli ozne
  7. 7.
    "benim hiç başlığım olmadı ki"

(bkz: küçük emrah)
    ... ayyash07
  8. 8.
    önümüzdeki entrylere bakacaz.
    ... hebeley episode ii
  9. 9.
    çok şükür yazar oldum mutluyum artık. almanyada ki türklerin alman vatandaşlığına geçtikten sonraki duygularına benzer bir duygu. çok şükür alman vatandaşı oldum bende almanlar gibi eşit haklara sahibim.
    1 ... hildeshaym