bugün

Selia'ya koca bulduktan sonra gündeme gelmesi gereken kampanyadır. Ayrıca hanımefendi on ikinci nesilleri beklediğini iletti bana evlenmek için.
O enayi kocayı nerden bulacaz amk.
Haketmiyor.
Sansini baska bir cografyada denesin.
buldum ; serkan inci, tencere ve kapak gibi olur.
(bkz: Demliklegezenadam)
Ben buldum.
Bulacağinızı sanmıyorum.
bir saniye kusup geliyorum.
Jimmy ile bas goz edilebilir. iki troll bi yastikta kocasin. Evet.
bununla evlenecek adama allah sabır versin ayol.
vasat, ezik ve içine kapanık tipik türk kızı.

edit: kezbansal hareketleriyle buradaki abazanları güzel etkilemiş. varoş cilveleşmesi bu olsa gerek.
ne yaptı etti en çok konuşulan yazarlar arasına girmeyi başardı, tebrikler.
Bence sana ve diğer türevlerine beyin bulalım, sorun ortadan kalkar. Bu sayede hem sol frame'yi hemde kafamızı sikmemiş olursunuz.
erkekler artık eskisi gibi aptal değil. en azından bi kısmı.
(bkz: ayol diyen erkeğin iffeti)
bence bir alkışı hak ediyor. kız google trendsleri gibi uludağ trendslerine girdi. admin mi lan yoksa bu.
derdinizin amına koyim sizin ben, sözlük mü birbirlerini eleştiren kadınlar matinesi mi belli değil, şaka değil sözlük kızları birbirlerini eleştirirken "git koca bul" tarzında eleştiriyorlar.

mal mısınız lan siz? koca bul diye bir statü mü olur ki buradan girip birbirinizi eleştiriyorsunuz.
Ben buldum.
http://www.alidenizkoca.c...ra-ile-geri-donuyor-2.jpg
Ne cay demleyenler var, demliği 6 bardak kirleterek bitiren...
takma dişlerini ben yaptıracam.
hala satılıksa alıyorum. sonuna kadar talibim kaçak çay fabrikalarım var.
Talibim.
önemli olan iç güzellik diyemeyeceğim, çay demleyen kız kesinlikle varoştur. bi zamanlar frappucino vardı bilenler bilir. onun gibi elite ben koca bulurum.
desteklenmesi gereken kampanya. evet
"Niye biz izdivaç platformumuyuz?" Sorusunu her yazarın aklına getirmesi gerekendir.
(bkz: evrene müthiş bir chaos hakimdi)
(bkz: sözlüğe müthiş bir bilgi kirliliği hakimdi)
kocasına çay demler işte ne güzel.
güncel Önemli Başlıklar