bugün

garip olan kısmını bir türlü anlayamadığım durum. olay özümüze dönmekse bir nescafeden vazgeçmekle olmaz o. türkiyede keşfedilmemiş veya türkiyede yetişmeyen hiçbirşeyi kullanmayalım. mesela arabaya binmeyelim atalarımız gibi at binelim, cep telefonu kullanmayalım güvercinle haberleşelim*.
(bkz: bi siktir git 3 ü 1 arada yap)
kendi kültürümüzden kopmak üzere olan gençlerdir. tez zamanda doğruyu görüp çaya başlamalıdırlar yoksa üçü bir arada bile gelse kurtaramaz kendilerini.
doğu karadenizde binbir güçlükle üretilen çayı içmeyip bunu üretenlerin emeklerine saygı göstermeyen gençlerdir bunlar. ulan o kadar çay üretiyoruz, için lan!!! *
insanın kendine bilerek verdiği zararlardandır belki ancak o zararlar dozu farklı da olsa türk kahvesi, çayda da vardır. bir de genelde bu çeşitli markalarda 3ü1arada içen, seven insancıklar belki çay da sevmektedir, içmektedir türk kahvesi de.yani birnevi seçmeye dayalı bir durumdur. bu içilen şeyler arasında uykuyu en iyi giderendir. içmeyip de fazla uykudan olan cilde vs. e zarardan belki de daha görünmeyenini getirdiginden tercih edilendir.
dışarıda annesinin demlediği çayın tadını bulamayan insanların yaptığı eylemdir.
dışarıda içilen çayın lezzeti farklı geldiği için nescafe tercih edilir.
(bkz: utanmaz yaratiklar)
dertleri elalemi geren gençlerdir.

(bkz: genç nescafe tutkunları rahatsız).
finallere calısan genclerdir genelde.
aynı zamanında kafeinin fazla tüketildiğinde cilt güzelliğine verdiği zararı bilmeyen gençlerdir. güya iki makyajla bir halt olduklarını sanırlar.
cay hararet alır bu sıcak,vıcık yaz gunlerinde iyi gelir o yuzden..ama nescafede sabahın korunde kendine gelebilmek icin birebir..yerine gore tercih edilebilirler..
binbir gece varken lost izleyen, yaprak dökümü dururken heroes'a takılan nesildir bu. nickimden tiksindim şerefsizim...
yerine diye birşey sözkonusu değildir.

-iki çay alabilirmiyiz
+çay yok efem, onun yerine kahve verelim
-tamam oda olur. biri açık olsun.
+açık yok
-tamam biri daha koyu olsun
+yok

daha ne yapsın bu gençlik, bütün şartları zorlamıştır işte.
gece yarısıdır, sevişeceklerdir. nescafe adamın uykusunu kaçırır, bu yüzden içmiş olabilirler.
lahmacun yerine bezelye yiyen insandan farkı olmayan insanlardır.
final haftasında, kahvenin uyku kaçırıcı etkilerini iyi bilen ve çikolatalısından, bademlisine; fındıklısından karamellisine değişik çeşitleri bulunan 3ü1 arada kahve çeşitlerinin tatlarını seven gençlerdir.
cani cay degil de nescafe icmek isteyen genctir. * * *
kahveyi çaya tercih eden gençlerdir. ayrıca kahve kahvedir.

(bkz: nescafe) (bkz: jacobs) (bkz: starbucks) (bkz: davidoff) (bkz: cafe crown) (bkz: mehmet efendi) (bkz: birben)
Kategorize edilen gençler
içtikleri ile yargılanan gençler.
çay içerse kültürünü koruyan * nescafe * içerse özenti olarak idam edilen gençler

(bkz: sacma sapan başlıklar)
(bkz: ordan burdan sosyal tespit yapmak)
çay ve nescafe arasında yakından uzaktan bir alaka olmadığından, çay yerine nescafe içmelerinin garipsenmesinin garip olduğu gençlerdir *. türk kahvesi yerine nescafe içselerdi garipsenebilirdi bir nebze.. o da bir nebze yani, fazla değil *
zengin koministlerin geleneksel olanlara verdiği tepkiyi yaşatan gençlerdir.
final sınavları sabahlamalarında daha iyi geldiği için nescafe içen gençlerdir. hem de 3ü 1 arada.
isteyen istediğini içer kime ne? kim, nasıl ve neden karışır da böyle bir başlık açar ki? tanım: ben ne yapıyorsam herkes onu yapsın da zaten kompleksliyim iyice komplekse girmiyim. mesela ben çay içiyorum hem ucuz hem güzel (bence yani) o zaman herkes çay içsin kardeşim olur mu öyle şey komplekslerime kompleks ekleyecekler şimdi...ben en iyisi bununla ilgili bir başlık açayım da çay içsinler bunlar bir de özümüze dönelim falan diyeyim de belki etkilenir çay içmeye başlarlar..
bunu yapan bunu da yapar
(bkz: alaturka yerine alafranga tuvalete sıçan gençler)
(bkz: hiç tasvip etmiyoruz esefle kınıyoruz)
(bkz: çay yerine türk kahvesi için ihtiyarlar)
güncel Önemli Başlıklar